Żel intymny Durex dreszczyk emocji 50ml zielony

2301601

Wysyłamy do 7 dni

17,49 zł

Lubrykanty intymne Durex sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach intymnych. Wprowadzą one nową jakość do Waszej sypialni. Od tej pory brak odpowiedniego nawilżenia naturalnego nie będzie żadnym problemem. Lubrykanty Durex możesz bez obaw stosować z prezerwatywami i zabawkami erotycznymi. Eksperymentuj z różnymi wariantami, smakami i wrażeniami- masz szereg opcji do wyboru!


Żel intymny Durex Play dreszczyk emocji to lubrykant, który zapewni Wam wrażenia nie z tej ziemi. Produkt wywołuje uczucie mrowienia, co działa niezwykle stymulująco. Niezwykłe połączenie składników z jednej strony chłodzi, z drugiej zaś rozgrzewa. Warto zaznaczyć, że cała formuła jest niezwykle delikatna dla ciała i miejsc intymnych. Produkt nie zawiera mentolu, jest bezzapachowy i można go stosować bez żadnych obaw. Jedwabista konsystencja jest bardzo przyjemna. Od tej pory problem suchości będzie rozwiązany definitywnie.

Durex Play to żel intymny, uwalniający dreszczy emocji- kiedy raz go wypróbujecie, to nie będziecie chcieli przestać. Produkt rozpuszcza się z wodzie i łatwo go zmyć. Możecie go stosować z każdą prezerwatywą Durex. Żel należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia opakowania.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Żel intymny Durex dreszczyk emocji 50ml zielony

Żel intymny Durex dreszczyk emocji 50ml zielony

Podobne produkty