Żel intymny Durex dreszczyk emocji 50ml zielony

2301601

Żel nawilżający potęgujący doznania

Wysyłamy w 24h

17,49 zł

Lubrykanty intymne Durex sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach intymnych. Wprowadzą one nową jakość do Waszej sypialni. Od tej pory brak odpowiedniego nawilżenia naturalnego nie będzie żadnym problemem. Lubrykanty Durex możesz bez obaw stosować z prezerwatywami i zabawkami erotycznymi. Eksperymentuj z różnymi wariantami, smakami i wrażeniami- masz szereg opcji do wyboru!


Żel intymny Durex Play dreszczyk emocji to lubrykant, który zapewni Wam wrażenia nie z tej ziemi. Produkt wywołuje uczucie mrowienia, co działa niezwykle stymulująco. Niezwykłe połączenie składników z jednej strony chłodzi, z drugiej zaś rozgrzewa. Warto zaznaczyć, że cała formuła jest niezwykle delikatna dla ciała i miejsc intymnych. Produkt nie zawiera mentolu, jest bezzapachowy i można go stosować bez żadnych obaw. Jedwabista konsystencja jest bardzo przyjemna. Od tej pory problem suchości będzie rozwiązany definitywnie.

Durex Play to żel intymny, uwalniający dreszczy emocji- kiedy raz go wypróbujecie, to nie będziecie chcieli przestać. Produkt rozpuszcza się z wodzie i łatwo go zmyć. Możecie go stosować z każdą prezerwatywą Durex. Żel należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia opakowania.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Żel intymny Durex dreszczyk emocji 50ml zielony

Żel intymny Durex dreszczyk emocji 50ml zielony

Żel nawilżający potęgujący doznania

Podobne produkty