Żel intymny Durex very cherry 50ml różowy

2301602

Wysyłamy w 24h

17,49 zł

Lubrykanty intymne poprawią jakość Twojego życia intymnego. Od tej pory brak wystarczającego nawilżenia naturalnego, może zostać wyeliminowany. Produkt może być używany z prezerwatywami lub zabawkami erotycznymi. Wypróbuj różne opcje, jakie oferują żele intymne Durex i wybierz taki, który najbardziej Ci odpowiada. Produkt jest całkowicie bezpieczny!


Żel intymny Durex Very Cherry posiada smak i zapach soczystej wiśni. Dzięki temu, że nie zawiera cukru, możesz go używać tak często, jak chcesz. Żel podziała na zmysły i co istotne, jest jadalny. Idealnie sprawdzi się do seksu penetracyjnego, oralnego i analnego. Od tej pory problem suchości i braku wystarczającego nawilżenia zostanie całkowicie rozwiązany. Zapewnijcie sobie masę wrażeń i jeszcze więcej przyjemności.

Żel intymny Durex Soczysta Wiśnia rozpuszcza się w wodzie i jest łatwy do zmycia. Możesz go stosować z każdą prezerwatywą Durex. Lubrykant należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia. W przypadku wystąpienia objawów uczulenia, należy zaprzestać używania produktu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Żel intymny Durex very cherry 50ml różowy

Żel intymny Durex very cherry 50ml różowy

Podobne produkty