Durex Soczysta Wiśnia żel intymny 50ml

2301602

Wysyłamy do 7 dni

17,49 zł

Lubrykanty intymne poprawią jakość Twojego życia intymnego. Od tej pory brak wystarczającego nawilżenia naturalnego, może zostać wyeliminowany. Produkt może być używany z prezerwatywami lub zabawkami erotycznymi. Wypróbuj różne opcje, jakie oferują żele intymne Durex i wybierz taki, który najbardziej Ci odpowiada. Produkt jest całkowicie bezpieczny!


Żel intymny Durex Very Cherry posiada smak i zapach soczystej wiśni. Dzięki temu, że nie zawiera cukru, możesz go używać tak często, jak chcesz. Żel podziała na zmysły i co istotne, jest jadalny. Idealnie sprawdzi się do seksu penetracyjnego, oralnego i analnego. Od tej pory problem suchości i braku wystarczającego nawilżenia zostanie całkowicie rozwiązany. Zapewnijcie sobie masę wrażeń i jeszcze więcej przyjemności.

Żel intymny Durex Soczysta Wiśnia rozpuszcza się w wodzie i jest łatwy do zmycia. Możesz go stosować z każdą prezerwatywą Durex. Lubrykant należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia. W przypadku wystąpienia objawów uczulenia, należy zaprzestać używania produktu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Durex Soczysta Wiśnia żel intymny 50ml

Durex Soczysta Wiśnia żel intymny 50ml

Podobne produkty