Żel intymny Durex perfect glide 50ml

2301606

żel nawilżający na bazie silikonu

Wysyłamy do 7 dni

24,00 zł

Lubrykant Durex to produkt, który skutecznie rozwiąże problemy z brakiem wystarczającego nawilżenia. Od tej pory jakość Waszego pożycia się poprawi, a Wy sami zobaczycie, jak żel intymny może wpłynąć na Wasze wrażenia. Produkt nadaje się do stosowania z prezerwatywami i zabawkami erotycznymi. Durex oferuje różne opcje zapachowe i smakowe, więc na pewno wybierz najbardziej odpowiednią opcję. Nie czekaj dłużej, już teraz sprawdź działanie lubrykantu!


Żel intymny Durex Perfect Glide to wyjątkowy produkt, gdyż skomponowany na bazie silikonu. Działa on trzykrotnie dłużej niż standardowy lubrykant Durex na bazie wody. Silikonowy żel sprawia, że nie musisz przerywać zabawy, czy też ponownie nakładać produkt. Durex Perfect Glide z czasem jest coraz cieplejszy w dotyku, więc nie grozi Wam żaden chłód. Kiedy go użyjecie, podziałacie na swoje zmysły jeszcze bardzie.

Produkt nadaje się do użycia z każda prezerwatywą Durex. Jest on całkowicie bezpieczny. Żel intymny Durex Perfect Glide posiada przyjemną, jedwabistą konsystencję.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Żel intymny Durex perfect glide 50ml

Żel intymny Durex perfect glide 50ml

żel nawilżający na bazie silikonu

Podobne produkty