FSoG Holy Cow! Rechargeable Wand Vibrator masażer różdżka czarny

0205000

Masażer typu "magiczna różdżka" z oficjalnej kolekcji Fifty Shades of Grey.

Wysyłamy w 24h

405,00 zł

Holy Cow to masażer typu różdżka, pochodzący z oficjalnej kolekcji Fifty Shades of Grey, która została stworzona pod czujnym okiem E.L. James, autorki bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Masażer ten może posłużyć zarówno do celów relaksacyjnych jak i czysto erotycznych. Intuicyjny interfejs, na który składa się osiem unikalnych trybów wibracji dostarczy wiele niezapomnianych wrażeń. Dzięki Holy Cow skutecznie pozbędziesz się napięcia po ciężkim dniu. Wymasuj nim kark i plecy a następnie przystąp do stymulacji miejsc bardziej erogennych by poczuć przyjemną rozkosz.

Wibrator ten pokryty jest gładkim silikonem klasy medycznej. Jest to materiał całkowicie bezpieczny dla ciała ludzkiego, hipoalergiczny, pozbawiony szkodliwych substancji takich jak ftalany. Pamiętaj o użyciu lubrykantów podczas stymulacji miejsc intymnych. Jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody, takie jak Ready for Anything. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

Po skończonej zabawie wyczyść Holy Cow za pomocą preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych, takich jak Cleansing. Jeśli takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Holy Cow jest ładowany za pomocą ładowarki USB, która jest dołączona do zestawu. Jedno pełne ładowanie może potrwać do dwóch godzin i dostarczyć godzinę dobrej zabawy. Ponadto w opakowaniu znajdziesz satynowe etui, które pozwala na eleganckie przechowywanie i dyskretny transport zabawki.

 

Parametry techniczne:
długość: 24,1 cm
obwód: 12,1 cm
materiał: silikon klasy medycznej bez dodatku ftalanów i lateksu
ładowanie: przez USB

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdo masażu całego ciała
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

FSoG Holy Cow! Rechargeable Wand Vibrator masażer różdżka czarny

FSoG Holy Cow! Rechargeable Wand Vibrator masażer różdżka czarny

Masażer typu "magiczna różdżka" z oficjalnej kolekcji Fifty Shades of Grey.

Podobne produkty