Marc Dorcel Double OO masturbator dwustronny

5902100

Wysyłamy w 24h

104,00 zł

Double Oo od Marca Dorcela to dwustronny masturbator dla Panów, który podwójnie pozwoli podgrzać atmosferę w sypialni. Double Oo posiada dwa różnorodne wejścia, z któ®ych każde na swój sposób przyniesie Ci przyjemność niemożliwą do uzyskana w inny sposób. Można używać go solo jak i w zabawach z partnerką/partnerem. Jest miękki i giętki, dzięki czemu zapewnia realistyczne doznania i pełną satysfakcję!

 

Double Oo dopasowuje się do każdego rozmiaru, dzięki umieszczonemu wewnątrz elastycznemu i rozciągliwemu materiałowi.

 

Żeby zapewnić odpowiedni poziom lubrykacji przy zabawie należy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Inne - w tym silikonowe lub na bazie oleju mogą uszkodzić powierzchnię zabawki. Możesz zapoznać się z naszą ofertą lubrykantów klikając w zakładkę po prawej stronie.

 

Dla lepszych wrażeń możesz rozgrzać lub ochłodzić Sex Shot Xtra przed użyciem umieszczając go na chwilę w pojemniku z ciepłą lub zimną wodą. Możesz także zabawić się podciśnieniem. Zatkanie drugiego otworu w momencie, gdy członek będzie już w środku i ruch wewnątrz wywoła uczucie miłego ssania.

 

Pamiętaj o zachowaniu środków ostrożności. Nie używaj Double Oo w miejscach opuchniętych, poranionych lub dotkniętych stanem zapalnym. Jeżeli odczuwasz ból lub dyskomfort, natychmiast przerwij jego użytkowanie.

 

Marc Dorcel może się pochwalić najwyższą jakością produktu. Bardzo wysoka jakość materiału pozwala na swobodny kontakt z najdelikatniejszymi partiami ciała bez obaw o podrażnienia czy reakcje alergiczne. Materiał jest w pełni bezpieczny, ponad to niezwykle delikatny i przyjemny w dotyku. Nie zawiera ftalanów, jest bezpieczny dla skóry i środowiska.

Sex Shot NIE JEST zabawką jednorazowego użytku. Po każdorazowej zabawie należy przemyć go wodą z łagodnym mydłem, a raz na jakiś warto użyć do dezynfekcji płynu antybakteryjnego. Pamiętaj, by nie używać środków czyszczących na bazie alkoholu, acetonu lub benzyny.

 

 

Parametry techniczne:

Długość: 18cm

Średnica: 7cm

Wykonano w 100% z elastomeru. Nie zawiera ftalanów.

 

Opakowanie zawiera:

- masturbator Double Oo

- instrukcję obsługi (także w języku polskim)

 

 

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Marc Dorcel Double OO masturbator dwustronny

Marc Dorcel Double OO masturbator dwustronny

Podobne produkty