Marc Dorcel Sex Shot Intense mini masturbator

5902002

Wysyłamy w 24h

29,00 zł

Sex Shot Intense od Marca Dorcela to masturbator dla Panów  w formie elastycznej nakładki na penisa. Wewnątrz niej znajdziesz kilkadziesiąt wypustek, które wielokrotnie wzbogacają pieszczoty. Sex Shot Intense został wykonany  z wysokiej jakości elastomeru, hipoalergicznego i całkowicie bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Rozciągliwy materiał z łatwością dopasuje się do każdego rozmiaru penisa, więc każdy żaden mężczyzna nie zostanie niezadowolony. Dużą zaletą nakładek Sex Shot jest ich kompaktowy rozmiar, dzięki czemu swobodnie można ją dyskretnie schować w portfelu, czy kieszeni marynarki. Wypróbuj go sam a przekonasz się, że będziesz chciał go mieć zawsze przy sobie!

 

Żeby zapewnić odpowiedni poziom lubrykacji przy zabawie należy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Inne - w tym silikonowe lub na bazie oleju mogą uszkodzić powierzchnię zabawki. Możesz zapoznać się z naszą ofertą lubrykantów klikając w zakładkę po prawej stronie.

 

Dla lepszych wrażeń możesz rozgrzać lub ochłodzić Sex Shot Intense przed użyciem umieszczając go na chwilę w pojemniku z ciepłą lub zimną wodą.

 

Pamiętaj o zachowaniu środków ostrożności. Nie używaj swojego masturbatora w miejscach opuchniętych, poranionych lub dotkniętych stanem zapalnym. Jeżeli odczuwasz ból lub dyskomfort, natychmiast przerwij jego użytkowanie.

 

Marc Dorcel może się pochwalić najwyższą jakością produktu. Bardzo wysoka jakość materiału pozwala na swobodny kontakt z najdelikatniejszymi partiami ciała bez obaw o podrażnienia czy reakcje alergiczne. Materiał jest w pełni bezpieczny, ponad to niezwykle delikatny i przyjemny w dotyku. Nie zawiera ftalanów, jest bezpieczny dla skóry i środowiska.

Sex Shot NIE JEST zabawką jednorazowego użytku. Po każdorazowej zabawie należy przemyć go wodą z łagodnym mydłem, a raz na jakiś warto użyć do dezynfekcji płynu antybakteryjnego. Pamiętaj, by nie używać środków czyszczących na bazie alkoholu, acetonu lub benzyny.

 

 

 

 

Parametry techniczne:

Długość: 8cm

Średnica: 5cm

Wykonano w 100% z elastomeru. Nie zawiera ftalanów.

Wyprodukowano we Francji.

 

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Marc Dorcel Sex Shot Intense mini masturbator

Marc Dorcel Sex Shot Intense mini masturbator

Podobne produkty