Tenga Flip Hole Black masturbator czarny

9000301

futurystyczny masturbator męski

Wysyłamy w 24h

440,00 zł

Flip Hole japońskiej marki TENGA to futurystyczny masturbator wielorazowego użytku dla nowoczesnego mężczyzny XXI wieku. Elegancka, minimalistyczna powłoka kryje silikonowe wnętrze specjalnie zaprojektowane w jednym, jedynym celu – maksymalnej przyjemności. To doskonałe połączenie myśli technicznej, świetnego wzornictwa i wydajności.

 

Już sama obudowa jest intrygująca. Gładki cylinder z trzema dużymi przyciskami na froncie w niczym nie przypomina typowej zabawki erotycznej. Po wysunięciu zamknięcia i otworzeniu Flip Hole naszym oczom ukazuje się zupełnie inny krajobraz – skomplikowany kalejdoskop fal, wypustek, kołnierzy i kul z najwyższej jakości TPE skomponowany jak symfonia przyjemności. To wizualny przedsmak czekających rozkoszy.

 

Należy tutaj nadmienić, że Tenga Flip Hole jest produkowany w czterech kolorach – białym, czarnym, srebrnym oraz czerwonym. Jednak nie jest to jedynie zabieg czysto kosmetyczny. Każdy z „kolorów” to zupełnie inny zestaw przyjemności, których możemy spodziewać. Różnią się między sobą nie tylko układem wewnętrznym, ale również ciasnością i oporem materiału. Tak więc każdy, bez względu na osobiste preferencje, będzie miał szanse znaleźć tutaj coś dla siebie.

 

Całkowite rozsunięcie połówek na umieszczonym w tylnej części zawiasie nie jest jedynie zabiegiem czysto estetycznym, albo próbą pochwalenia się pomysłowością twórców. Ma ono zdecydowanie i praktyczną stronę. Dzięki łatwemu dostępowi do wnętrza zabawki, bez trudu można zaaplikować i równomiernie rozprowadzić lubrykant, uzyskując tym samym adekwatne nawilżenie wszystkich zakamarków.

 

Aby cieszyć się Flip Hole przez długi czas, należy stosować jedynie wysokiej jakości lubrykanty na bazie wody, jak na przykład Hole Lotion marki TENGA. Żele oparte o silikon lub mieszanki wodno-silikonowe mogą uszkodzić wewnętrzną powierzchnię lub pozostawić nieprzyjemny osad. Trzeba podkreślić, że olejki do masażu lub balsamy do ciała nie stanowią adekwatnych substytutów.

 

Po zamknięciu masturbatora i zabezpieczeniu go poprzez wsunięcie zamknięcia od strony zawiasu, Flip Hole jest gotów do użycia. Można się nim cieszyć z powodzeniem zarówno w pojedynkę, jak i z partnerką bądź partnerem. Korzystając z przycisków umieszczonych na zewnętrznej stronie obudowy można zwiększyć stymulację czubka penisa, wypuścić powietrze wywołując efekt ssania lub zwiększyć nacisk na podstawę członka.

 

Niezwykła konstrukcja czyni utrzymanie tego masturbatora w czystości niezwykle bezproblemowym. Wystarczy go otworzyć i umyć mydłem antybakteryjnym pod bieżącą wodą, a następie, umieszczając na zamknięciu, pozwolić by wysechł samoczynnie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Tenga Flip Hole Black masturbator czarny

Tenga Flip Hole Black masturbator czarny

futurystyczny masturbator męski

Podobne produkty