Marc Dorcel Deep Stroker dwustronny mastrurbator

5903600

Dorcel Deep Stroker - dwustronny mastrurbator

Wysyłamy w 24h

69,00 zł

Deep Stroker od Marca Dorcela to wykonany z wysokiej jakości materiału podwójny masturbator dla Panów, który podwójnie pozwoli podgrzać atmosferę w sypialni. Deep Stroker posiada dwie różnorodne faktury z zewnątrz i od środka, z których każda na swój sposób przyniesie Ci przyjemność niemożliwą do uzyskana w inny sposób. Można używać go solo jak i w zabawach z partnerką/partnerem. Jest miękki i giętki, dzięki czemu zapewnia realistyczne doznania i pełną satysfakcję!

Deep Stroker pozwala Ci wybrać rodzaj faktury jakiej chcesz używać. Masz dwie możliwości - wolisz gładką z delikatnymi pierścieniami czy drugą – z wypustkami i tunelami na całej długości?

 

Deep Stroker  dopasowuje się do każdego rozmiaru, dzięki umieszczonemu wewnątrz elastycznemu i rozciągliwemu materiałowi.

 

Żeby zapewnić odpowiedni poziom lubrykacji przy zabawie należy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Inne - w tym silikonowe lub na bazie oleju mogą uszkodzić powierzchnię zabawki. Możesz zapoznać się z naszą ofertą lubrykantów klikając w zakładkę po prawej stronie.

 

Dla lepszych wrażeń możesz rozgrzać lub ochłodzić Deep Strokera przed użyciem umieszczając go na chwilę w pojemniku z ciepłą lub zimną wodą. Możesz także zabawić się podciśnieniem. Zatkanie drugiego otworu w momencie, gdy członek będzie już w środku i ruch wewnątrz wywoła uczucie miłego ssania.

 

Pamiętaj o zachowaniu środków ostrożności. Nie używaj Deep Strokera w miejscach opuchniętych, poranionych lub dotkniętych stanem zapalnym. Jeżeli odczuwasz ból lub dyskomfort, natychmiast przerwij jego użytkowanie.

 

Marc Dorcel może się pochwalić najwyższą jakością produktu. Bardzo wysoka jakość materiału pozwala na swobodny kontakt z najdelikatniejszymi partiami ciała bez obaw o podrażnienia czy reakcje alergiczne. Materiał jest w pełni bezpieczny, ponad to niezwykle delikatny i przyjemny w dotyku. Nie zawiera ftalanów, jest bezpieczny dla skóry i środowiska.

Deep Stroker NIE JEST zabawką jednorazowego użytku. Po każdorazowej zabawie należy przemyć go wodą z łagodnym mydłem, a raz na jakiś warto użyć do dezynfekcji płynu antybakteryjnego. Pamiętaj, by nie używać środków czyszczących na bazie alkoholu, acetonu lub benzyny.

 

 

Parametry techniczne:

Długość: 14,5cm

Średnica: 4,8cm

Waga: 150g

Wykonano w 100% z elastomeru. Nie zawiera ftalanów.

 

Opakowanie zawiera:

- masturbator Deep Stroker

- instrukcję obsługi

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Marc Dorcel Deep Stroker dwustronny mastrurbator

Marc Dorcel Deep Stroker dwustronny mastrurbator

Dorcel Deep Stroker - dwustronny mastrurbator

Podobne produkty