Sqweel XT stymulator seksu oralnego dla mężczyzn

6704500

stymulator seksu oralnego dla mężczyzn

Wysyłamy w 24h

220,50 zł

-30%

315,00 zł brutto

qweel XT to zabawka erotyczna dla mężczyzn od brytyjskiej firmy Lovehoney, inna od wszystkich, jakie znałeś do tej pory. Działanie Sqweel XT polega na obracaniu się silikonowego kółka z 10 elastycznymi języczkami wykonanymi z silikonu klasy medycznej. Kółko obracając się umożliwia imitację doznań pochodzących z prawdziwego stosunku oralnego. W zestawie znajdują się dwa wymienne kółka o różnej miękkości, dzięki czemu możesz wybrać intensywność stymulacji. Jeśli masz ochotę na naprawdę intensywne doznania, wyjmij miękkie kółko i zastąp je twardszym. Sqweel XT posiada silniczek zdolny do pracy w trzech różnych programach i trzech poziomach szybkości, umożliwiając Ci przeżycie wymarzonego fellatio kiedy tylko masz na to ochotę. Żaden inny gadżet erotyczny dla mężczyzn nie umożliwia samodzielnie przeżycia takich doświadczeń, jak Sqweel XT.

 

Pamiętaj, by przed użyciem Sqweel XT zaaplikować na silikonowe języczki kilka kropel lubrykantu na bazie wody. Zapewni to naprawdę wstrząsające doznania. Pamętaj, że korzystanie z innego typu środków nawilżających może spowodować trwałe uszkodzenie materiału. Silikonowe kółko można wyjąć w celu wyczyszczenia – wystarczy zanurzyć je pod bieżącą wodą i umyć przy użyciu mydła antybakteryjnego.

 

Sqweel XT jest zasilany akumulatorem ładowanym przy pomocy kabla USB. Dwie godziny ładowania pozwalają na godzinę zabawy.

 

Zabawka jest wodoodporna.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Sqweel XT stymulator seksu oralnego dla mężczyzn

Sqweel XT stymulator seksu oralnego dla mężczyzn

stymulator seksu oralnego dla mężczyzn

Podobne produkty