Spray Pjur Med PRO-LONG spray 20 ml

7602100

środek na wydłużenie stosunku w sprayu marki Pjur

Wysyłamy w 24h

82,00 zł

Pjur Med Pro-long Spray 20 ml - środek na wydłużenie stosunku w sprayu marki Pjur.

Dla zapewnienia długotrwałej erekcji bez spadku jej jakości użyj 1 dozy preparatu już po osiągnieciu wzwodu. Dla najlepszego efektu należy odczekać chwilę (ok 2minut) aby środek został wchłonięty przez skórę. Może być używany zarówno z prezerwatywami, jak i bez. Bezpieczny w kontakcie z błonami śluzowymi i w kontakcie ze wszystkimi rodzajami prezerwatyw oraz zabawek erotycznych.

Linia medyczna Pjur Med została stworzona specjalnie z myślą o osobach o szczególnych wymaganiach w kwestii zdrowia. Zalecana jest m.in. kobietom w ciąży, osobom podatnym na infekcje intymne oraz osobom starszym. Przebadana dermatologicznie linia Med jest odpowiedzią na potrzeby osób, które na pierwszym miejscu stawiają zdrowie, jakość i bezpieczeństwo zabaw erotycznych.  

Niemiecka marka Pjur wyspecjalizowana w produkcji lubrykantów może poszczycić się już 20-letnią tradycją opartą na najwyższej jakości i bezpieczeństwie. Szeroki zakres produktów o precyzyjnie ukierunkowanym zastosowaniu co dzień zdobywa zaufanie nowych klientów z całego świata. Wysoka wydajność sprawia, że raz poczyniony zakup cieszy użytkujących przez bardzo długi czas.

Skład: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Alcohol denat, Aqua, Panthenol, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf/Twig Extract, Mentha Piperita Oil, Glycerin, Panicum Miliaceum Seed Extract, Tannic Acid, Potassium Sorbate.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Spray Pjur Med PRO-LONG spray 20 ml

Spray Pjur Med PRO-LONG spray 20 ml

środek na wydłużenie stosunku w sprayu marki Pjur

Podobne produkty