pjur med NATURAL glide 30ml

Wysyłamy do 7 dni

Pjur Med Natural Glide 30 ml – wysokiej jakości lubrykant wodny serii medycznej marki Pjur.

Dla zapewnienia odpowiedniego poślizgu nałóż parę kropel na ciało lub na zabawkę erotyczną. Jedwabisty żel zapewni długotrwałe nawilżenie lub nawet całkowicie je zastąpi. Bezpieczny w kontakcie z błonami śluzowymi i w kontakcie ze wszystkimi rodzajami prezerwatyw oraz zabawek erotycznych. Może być także wykorzystany do masażu erotycznego stref intymnych.

Pjur Med Natural Glide bazujący na glicerynie pochodzenia roślinnego gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla nawet bardzo wrażliwej skóry. Zapewnia odpowiedni poziom pH miejsc intymnych.

Linia medyczna Pjur Med została stworzona specjalnie z myślą o osobach o szczególnych wymaganiach w kwestii zdrowia. Zalecana jest m.in. kobietom w ciąży, osobom podatnym na infekcje intymne oraz osobom starszym. Przebadana dermatologicznie linia Med jest odpowiedzią na potrzeby osób, które na pierwszym miejscu stawiają zdrowie, jakość i bezpieczeństwo zabaw erotycznych.  

Można używać z zabawkami erotycznymi ze wszystkich materiałów.

Niemiecka marka Pjur wyspecjalizowana w produkcji lubrykantów może poszczycić się już 20-letnią tradycją opartą na najwyższej jakości i bezpieczeństwie. Szeroki zakres produktów o precyzyjnie ukierunkowanym zastosowaniu co dzień zdobywa zaufanie nowych klientów z całego świata. Wysoka wydajność sprawia, że raz poczyniony zakup cieszy użytkujących przez bardzo długi czas.

Skład: Aqua (Water), Glycerin, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid. 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

pjur med NATURAL glide 30ml

pjur med NATURAL glide 30ml

Podobne produkty