* Lubrykant wodny Pjur Med Energy glide 100 ml

Pjur Med Energy glide 100 ml

Wysyłamy do 7 dni

Lubrykant wodny Pjur Med Energy glide to lubrykant na bazie wody od Pjur.
Pjur to niemiecka marka wyspecjalizowana w produkcji lubrykantów oraz środków do pielęgnacji intymnej.

Seria Pjur med stworzona została z myślą o osobach szczególnie podatnych na nadwrażliwości skórne, uczulenia i infekcje intymne. Doskonale sprawdza się również u osób starszych, u których skóra nie jest już tak odporna i sprężysta jak wcześniej, ale także zaleca się stosowanie środków z tej linii u kobiet w ciąży.

Lubrykant wodny Pjur Med Energy glide doskonale zadba o to, aby Twoje okolice intymne zostały odpowiednio nawilżone, a jego bogata formuła urozmaicona została o wyciąg z kakaowca o właściwościach pielęgnacyjnych oraz ekstrakt z pobudzającego lekko rozgrzewającego imbiru.

Lubrykant został przebadany dermatologicznie i nie posiada szkodliwych substancji. Z racji tego, że jest na bazie wody można go łączyć ze wszystkimi zabawkami, łącznie z tymi stworzonymi z silikonu. Jest bardzo wydajny, dzięki czemu możesz się cieszyć jego użytkowaniem przez bardzo długi czas.

Skład: Aqua (Water), Glycerin, Xanthan Gum, Theobroma Cacao Shell Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Elettaria Cardamomum Seed Extract, Piper Nigrum Seed Extract,  Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Lubrykant wodny Pjur Med Energy glide 100 ml

* Lubrykant wodny Pjur Med Energy glide 100 ml

Pjur Med Energy glide 100 ml

Podobne produkty