FSoG Darker Beyond Erotic Steel Pleasure Plug metalowa zatyczka analna

0208400

FSoG - Beyond Erotic Butt Plug

Wysyłamy do 7 dni

249,00 zł

Beyond Erotic Butt Plug to wyjątkowa zatyczka analna, pochodząca z oficjalnej kolekcji Fifty Shades  Darker. Nie bez powodu kojarzysz nazwę tej kolekcji z tytułem drugiej serii sagi o dominującym Greyu i uległej Anastasji. Kolekcja ta, jak i cała marka gadżetów FSoG, sygnowana jest przez nazwisko autorki powieści. Lepszej rekomendacji chyba nie potrzeba!

O wyjątkowości zatyczki Beyond Erotic Butt Plug świadczy nie tylko rekomendacja samej autorki, lecz także jej  przepiękny wygląd oraz dbałość z jaką została wykonana. Spójrz tylko na jej podstawę, na której znajdziesz piękny napis „Fifty Shades Darker”.

Idealny, lekko stożkowy kształt zatyczki oraz niewielki rozmiar sprawiają, że jest ona bardzo wygodna w użytkowaniu, nawet jeśli jesteście początkujący w zabawach analnych.

Beyond Erotic Butt Plug została wykonana ze stali nierdzewnej. Materiał ten jest hipoalergiczny oraz niesamowicie prosty w konserwacji. Jeśli potrzebujesz, możesz wygotować korek we wrzącej wodzie, by w ten sposób pozbyć się wszystkich drobnoustrojów, jednak do czyszczenia równie dobrze wystarczy sama kąpiel w wodzie z dodatkiem mydła antybakteryjnego. Możesz też zaopatrzyć się w specjalny spray do pielęgnacji gadżetów erotycznych.

Pamiętaj, by podczas analnych igraszek zawsze używać lubrykantu. Ułatwia on aplikację gadżetu, sprawia, że zabawa jest znacznie przyjemniejsza, a także chroni przed nieprzyjemnymi otarciami. Z korkiem Beyond Erotic Butt Plug możesz łączyć zarówno lubrykanty na bazie wody, jak i na bazie silikonu. Rekomendujemy jdnak wybranie opcji silikonowej, gdyż taki lubrykant wolniej się wchłania i wolniej wysycha niż nawilżacze na bazie wody.


Parametry techniczne:

średnica podstawy: 3,8 cm

obwód: 11,4 cm

długość do aplikacji: 8,3 cm

długość: 8,9 cm

Materiałmetal
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćanalne
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

FSoG Darker Beyond Erotic Steel Pleasure Plug metalowa zatyczka analna

FSoG Darker Beyond Erotic Steel Pleasure Plug metalowa zatyczka analna

FSoG - Beyond Erotic Butt Plug

Podobne produkty