Mystim - Sultry Sub (odbiornik) Kanał 4

6307304

Odbiornik do gadżetów z funkcją elektrostymulacji, kompatybilny z jednostką Cluster Buster marki Mystim.

Wysyłamy w 24h

224,00 zł

Mystim Sultry Sub to odbiornik kompatybilny z jednostką zasilającą Cluster Buster. Wystarczy, że podłączysz swoją zabawkę do odbiornika, a będziesz mógł sterować nią bezprzewodowo za pomocą jednostki zasilającej.

 

UWAGA: Dostępnych jest 8 odbiorników o różnych częstotliwościach. Jeśli chcesz sterować osobno każdą z zabawek, pamiętaj aby każdą z zabawek podłączyć do odbiornika o innym numerze. Tylko wtedy będziesz mógł sterować indywidualnie każdą z nich. Podłączenie dwóch zabawek do odbiorników o tym samym numerze będzie skutkowało tym, że obie zabawki będą działać w tym samym trybie.

 

Co to jest elektrostymulacja?

Jest to innowacyjna forma aktywności seksualnej polegająca na rażeniu ciała prądem o niskim napięciu. Jest to w pełni bezpieczna forma stymulacji, pozwalająca na nowo odkryć przyjemność z seksu. Doświadczenia, których przeżycie umożliwiają gadżety przeznaczone do elektrostymulacji są niemożliwe do przeżycia w żaden inny sposób. Firma Mystim to bezsprzecznie jedna z wiodących marek produkujących gadżety do elektrostymulacji na świecie.

 

Mystim to marka specjalizująca się w dostarczaniu najwyższej jakości produktów uatrakcyjniających życie seksualne, ze szczególnym uwzględnieniem przedmiotów służących do elektrostymulacji – coraz popularniejszego sposobu dostarczania przyjemności seksualnej, polegającego na pobudzaniu wrażliwych części ciała przy użyciu prądu o niskim napięciu. Jest to całkowicie bezpieczne i pozwala przeżyć wiele niezapomnianych chwil, pełnych intensywnych, zmysłowych doznań.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Mystim - Sultry Sub (odbiornik) Kanał 4

Mystim - Sultry Sub (odbiornik) Kanał 4

Odbiornik do gadżetów z funkcją elektrostymulacji, kompatybilny z jednostką Cluster Buster marki Mystim.

Podobne produkty