Bon4 Stackable Magnetic Ball Stretcher 72mm metalowy obciążnik jąder

0401904

Naciągacz jąder marki Bon4 o grubości 72 mm.

Wysyłamy w 24h

850,00 zł

Magnetic Ball Stretcher (w skrócie MBS) holenderskiej marki BON4 to unikalny, magnetycznie zamykany, progresywny system obciążników na jądra. Jest dedykowany osobom, które lubią czuć nacisk na mosznę lub szukają interesujących sposobów jej rozciągnięcia, ale nie mają cierpliwości do śrubek i kluczyków. Specjalnie dobrane ciężarki oraz możliwość ich łączenia sprawia, że jest to zabawka odpowiednia dla każdego stopnia zaawansowania i doświadczenia.

 

Generalnie, grawitacyjne rozciągacze jąder są interesującą propozycją dla wszystkich, którzy lubią lekkie ściskanie jader lub pociągnięcie za nie podczas zabaw solo lub z innymi. Może to być również element procesu czysto estetycznej modyfikacji ciała, mającego na celu rozciągnięcie skóry worka mosznowego. Wreszcie, szczególnie przy większej masie cylindrów, rozciągacze jąder mogą stać się częścią zabaw CBT, czyli tortur genitalnych. Tak więc, w zależności od indywidualnych pragnień, można dzięki nim osiągnąć duży przekrój różnorodnych wrażeń.

 

Na pierwszy rzut oka MBS zasadniczo nie różni się za bardzo od standardowych obciążników jąder. Jest to zestaw cylindrów, wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dla większej ergonomii, wewnętrzny otwór jest elipsą o średnicach 33mm i 35mm, co sprawia, że obciążniki trzymają się na miejscu pewnie, ale nie ograniczają dopływu krwi do moszny. Trzy cylindry różnią się nie tylko wysokością, ale także masą. Jest to odpowiednio 12mm dla 130g, 24mm dla 275g oraz 36mm dla 385g.

 

To, co odróżnia Magnetic Ball Stretcher od konkurencji to brak zawiasów, zamków, czy śrub. Są za to magnesy. Zostały one rozmieszczone w taki sposób, aby można było odczepić jedną ćwierć elipsy cylindra (w ten sposób otwierając go i umożliwiając jego założenie na mosznę) oraz aby bez kłopotu dało się połączyć wybrane obciążniki ze sobą. To jest właśnie ogromna przewaga tego systemu. W zależności od potrzeb i możliwości mamy do dyspozycji 10 kombinacji (3 pojedyncze ciężarki, 6 par oraz 1 pełen zestaw 3 cylindrów), co daje rozpiętość od 130g aż do 790g!

 

To, na co warto zwrócić szczególną uwagę to luźna skóra podczas zakładania MBS, gdyż wykonując tę operację zbyt szybko i nieuważnie istnieje ryzyko przytrzaśnięcia delikatnej skóry genitaliów. Należy też pamiętać, ze silne magnesy trwałe, które zostały użyte do konstrukcji tej zabawki mogą być zagrożeniem dla elektroniki szczególnie wrażliwej na pole magnetyczne. Dlatego nie jest wskazane przykładanie ich do takiego sprzętu, jak telefony komórkowe, dyski komputerowe, itp.

 

Ponieważ każdy z elementów Magnetic Ball Stretcher został wykonany ze stali nierdzewnej, utrzymanie go w czystości nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy woda z mydłem (najlepiej antybakteryjnym), żeby znów lśnił. Żeby na powierzchni nie zostawały zacieki, czy ślady, najlepiej wytrzeć go do sucha miękkim ręcznikiem i schować do filcowego woreczka.

 

Parametry techniczne:
waga: 772 g

średnica: 72 mm

grubość: 12 mm

Materiałmetal
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćna penisa
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Bon4 Stackable Magnetic Ball Stretcher 72mm metalowy obciążnik jąder

Bon4 Stackable Magnetic Ball Stretcher 72mm metalowy obciążnik jąder

Naciągacz jąder marki Bon4 o grubości 72 mm.

Podobne produkty