Marc Dorcel Mr. Reverse nakładka na penisa przeźroczysta

5901902

Wysyłamy w 24h

64,00 zł

Mr. Reverse od Marca Dorcela to pogrubiająca nakładka na penisa wykonana w całości z wysokiej jakości elastomeru. Na całej swojej długości posiada przyjemne niespodzianki urozmaicające zbliżenie. Od wewnątrz posiada wypustki, które podczas penetracji pobudzają członka, a zewnętrzna strona jest z kolei pokryta prążkami, których zadaniem jest  wzmocnienie doznań partnerki przez dodatkową stymulację ścianek pochwy. Mr. Reverse zakończony jest pierścieniem, przez który dla lepszej stabilizacji należy przełożyć mosznę. Dodatkowy ring działa jak typowy pierścień erekcyjny. Przedłuża stosunek i sprawia, że erekcja jest mocniejsza, co z kolei przekłada się na doznania obojga partnerów.

 

Wypróbuj Mr. Reverse, na własnej skórze, a przekonasz się, że taki pomocnik w sypialni doskonale poradzi sobie w poszerzeniu waszych seksualnych horyzontów.

 

Produkt nie może być stosowany zamiast prezerwatywy jako alternatywna metoda antykoncepcji.

 

Żeby zapewnić odpowiedni poziom lubrykacji przy zabawie należy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Inne - w tym silikonowe lub na bazie oleju mogą uszkodzić delikatną powierzchnię zabawki. Możesz zapoznać się z naszą ofertą lubrykantów klikając w zakładkę po prawej stronie.

 

Marc Dorcel może się pochwalić najwyższą jakością produktu. Bardzo wysoka jakość silikonu medycznego pozwala na swobodny kontakt z najdelikatniejszymi partiami ciała bez obaw o podrażnienia czy reakcje alergiczne. Materiał jest w pełni bezpieczny, ponad to niezwykle delikatny i przyjemny w dotyku. Nie zawiera ftalanów, jest bezpieczny dla skóry i środowiska. Po każdorazowym użyciu należy przemyć zabawkę wodą z łagodnym mydłem, a raz na jakiś warto użyć do dezynfekcji płynu antybakteryjnego.

 

Parametry techniczne:

Długość: 9cm

Wykonano w 100% z elastomeru. Nie zawiera ftalanów.

 

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Marc Dorcel Mr. Reverse nakładka na penisa przeźroczysta

Marc Dorcel Mr. Reverse nakładka na penisa przeźroczysta

Podobne produkty