PF FatBoy Cock Sheath Extender 16.5cm nakładka na penisa biała

2102001

Wysyłamy do 7 dni

192,99 zł

Fat Boy Cock Sheat Extender dodaje zauważalny obwód do twojego penisa, aby odczucia dla was obojga były znacznie lepsze. Przeznaczony dla facetów, którzy szukają ultra-prawdziwego uczucia pochewki, jej super miękkiego materiału silaskin oraz wewnętrznych wypustek i żeber sprawiają, że jest to również świetny stroker. Bardzo łatwo jest się włączać i wyłączać, a także utrzymywać w miejscu dzięki pętli, która owija się wokół moszny. Funkcja ta dodaje również dodatkowe odczucia podczas stymulacji ,penetracji lub głaskania.


Mamy gwarancję 100% satysfakcji.


Dostępne kolory: czarny, przezroczysty


konserwacja: Dokładnie umyć łagodnym mydłem i wodą.


Bezpieczeństwo: Ten produkt nie jest środkiem antykoncepcyjnym ani substytutem prezerwatywy. Bezpieczny z użyciem lubrykantów  na bazie wody. Ten produkt nie jest kompatybilny z produktami lateksowymi. Proszę przechowywać oddzielnie.


Produkty marki Perfect Fit są sprzedawane i przeznaczone wyłącznie do użytku jako zabawki dla dorosłych. Nie są przeznaczone do użytku medycznego i nie zostały przebadane klinicznie. Żadne roszczenia medyczne nie są uzasadnione lub sugerowane przez użycie tych produktów. Produkty te są wolne od ftalanów, nie zawierają lateksu i spełniają europejskie normy bezpieczeństwa zabawek EN71-3.

 

Długość nakładki: 16,5 cm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

PF FatBoy Cock Sheath Extender 16.5cm nakładka na penisa biała

PF FatBoy Cock Sheath Extender 16.5cm nakładka na penisa biała

Podobne produkty