PF FatBoy Cock Extender Thin 18cm nakładka na penisa czarna

2107302

Perfect Fit - Fat Boy Extender Thin 18cm (czarny)

Wysyłamy w 24h

150,99 zł

Perfect Fit Fat Boy

  

Amerykańska marka Perfect Fit nie przestaje zaskakiwać i zachwycać swoimi produktami. Nie inaczej jest w przypadku serii niezwykłych nakładek na penisa – Fat Boy. Zostały zaprojektowane tak, aby otulając członek zwiększyć jego średnicę, ale w taki sposób, aby zmaksymalizować radość obojga partnerów. Można po nie sięgać z niezachwianą pewnością i bezsprzeczną przyjemnością zawsze wtedy, gdy zechcemy dodatkowe centymetry w obwodzie.

 

Na pierwszy rzut oka nieco przypomina wąski rękaw masturbacyjny – elastyczny cylinder zamknięty u szczytu i z dodatkowym otworem u podstawy. Wszystkie egzemplarze z serii Fat Boy zostały wykonane z specjalnego materiału produkowanego tylko na potrzeby Perfect Fit – SilaSkin, który jest niesamowitą mieszanka silikonu i gumy termoplastycznej. Ten materiał sprawia, że są szalenie miękkie i przyjemne w dotyku, a zarazem rozciągliwe i wytrzymałe podczas użytkowania.

 

Po nałożeniu nakładki na członek, penis jest otulony kokonem. Fat Boy sprawia naprawdę imponujące wrażenie. Choć dodatkowa objętość może być trochę onieśmielająca, elastyczny materiał, z którego jest zrobiony ten gadżet doskonale współpracuje z ciałami kochanków potęgując jedynie to do czego został zaprojektowany – ekstazę. Bo trzeba tu nadmienić, że Fat Boy uprzyjemnia stosunek nie tylko stronie pasywnej (oferując bardziej sycące wypełnienie), ale również stronie aktywnej. Jego wewnętrzna strona posiada karbowania i wypustki, które zmysłowo masują całą powierzchnię penisa w rytm uniesień.

 

Aby zakładanie i zabawa z nakładkami z serii Fat Boy była przyjemniejsza, zaleca się stosowanie odpowiedniego nawilżenia. Z powodu materiałów, z których zostały wykonane te gadżety, zaleca się stosowanie jedynie dobrej jakości lubrykantów wodnych, gdyż żele na bazie silikonu lub mieszanki wodno-silikonowe mogą poważnie uszkodzić powierzchnię tych zabawek. Należy również pamiętać o tym, że olejki do masażu oraz balsamy do ciała nie są w tym przypadku najlepszym substytutem.

 

Utrzymanie produktów z serii Fat Boy w czystości nie stanowi najmniejszego problemu. Wystarczy umyć je mydłem antybakteryjnym i pozostawić do samoczynnego wyschnięcia. Jednak, aby zapewnić większą higienę, sugeruje się stosowanie specjalnych środków do czyszczenia zabawek erotycznych.

 

Długość nakładki: 18 cm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

PF FatBoy Cock Extender Thin 18cm nakładka na penisa czarna

PF FatBoy Cock Extender Thin 18cm nakładka na penisa czarna

Perfect Fit - Fat Boy Extender Thin 18cm (czarny)

Podobne produkty