Nexus Excel Black masażer prostaty czarny

6500301

Wysyłamy w 24h

169,00 zł

Brytyjska marka Nexus przoduje w produkcji masażerów prostaty. Wszystkie produkty tej firmy są zaprojektowane tak, aby sprawiać maksimum przyjemności, zachowując przy tym swoje prozdrowotne właściwości. Nie inaczej jest w przypadku nagradzanego – i wybitnego nie tylko z nazwy – masażera Excel.

 

Na pierwszy rzut oka może się wydawać nieco dziwny, ale kształty i wielkość tego gadżetu nie są dziełem przypadku. Krzywizny rdzenia zostały dobrane w taki sposób, żeby idealnie dopasować się do męskiej anatomii, a metalowa kulka umieszczona na jednym z ramion doskonale nadaje się do masażu perineum. Dzięki swoim rozmiarom, Nexus Excel daje wrażenie adekwatnego wypełnienia, co z kolei pomaga ułożyć się wewnątrz i precyzyjnie stymulować prostatę. Dla dodatkowej kontroli przewidziano specjalny uchwyt, dzięki któremu można bardziej bezpośrednio wpływać na jego zachowanie. Całość jest wykonana ze sztywnego, gładkiego i wytrzymałego polimeru, aby korzystanie z tej zabawki było przyjemne i bezproblemowe.

 

Dla większego komfortu użytkowania warto zadbać o odpowiednie nawilżenie. Na szczęście na materiale, z którego został wykonany Nexus Excel, możemy stosować dowolnie wybrane lubrykanty. A zatem możemy się w pełni nim w pełni cieszyć, bez obawy uszkodzenia.

Również utrzymanie go w czystości jest całkowicie bezproblemowe. Wystarczy go umyć mydłem antybakteryjnym i osuszyć ręcznikiem lub pozostawić do samoczynnego wyschnięcia. Dla zapewnienia dodatkowej higieny wskazane jest również stosowanie specjalnych płynów do czyszczenia zabawek erotycznych.

 

Wymiary:
Długość:10 cm
Obwód: 11,5 cm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Nexus Excel Black masażer prostaty czarny

Nexus Excel Black masażer prostaty czarny

Podobne produkty