Coco de Mer Leather Collar Brown obroża brązowa

6707100

Skórzana obroża w kolorze brązowym

Wysyłamy w 24h

439,00 zł

Poddaj się przyjemności i rozkoszuj, czystym bogactwem doznań z Leather Collar od Coco de Mer. Zaprojektowany przez ekspertów w dziedzinie odzieży erotycznej. Wykonany został z najlepszej skóry i mosiądzu, z dodatkową, miękką wyściółką, a wszystko po to by stworzyć jak najlepsze zabawki erotyczne na rynku w ekskluzywnym wydaniu.

Niezależnie od tego, czy jest noszony w miejscach publicznych (aby pochwalić się swoją własnością), czy też używany jest bardziej prywatnie (w celu prawdziwie BDSM-owej zabawy), obroża ta w sposób pewny, aczkolwiek delikatny będzie opinała dokładnie szyję uległego. Wszystko - od nietuzinkowego połączenia skóry (w kolorze głębokiej czekolady) z mosiądzem, aż po 8-otworową klamrę, stworzone jest aby zapewnić niezawodne oznaczenie uległego.

Dopasuj kołnierz od 23 do 46 cm w wewnętrznym obwodzie, aby uzyskać wygodną i dopasowaną obrożę, która obejmie szyję niewolnika nawet przez całą noc.

Kolekcja luksusowych elementów bondage Coco de Mer oferuje zarówno wizualne, jak i dotykowe rozkosze, inspirujące do dogłębnych poszukiwań w ekscytującym świecie emocji i przyjemności. Wykonany z trzech rodzajów skóry: skóry bydlęcej, miękkiej skóry jagnięcej, pluszowego zamszu, oraz mocnego mosiężnego zapięcia.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Coco de Mer Leather Collar Brown obroża brązowa

Coco de Mer Leather Collar Brown obroża brązowa

Skórzana obroża w kolorze brązowym

Podobne produkty