LELO Dare Me Pleasure Set zestaw gadżetów erotycznych czarny

5500800

Dare Me

Wysyłamy w 24h

542,00 zł

Lelo Dare Me Pleasure Set to zestaw inspirowany gorącym romansem opisanym, w trylogii „50 Twarzy Grey’a”. Zestaw ten, wyprodukowany przez szwedzką markę LELO, która stanowi synonim luksusu w świece erotyki dostarczy Ci wielu niezapomnianych przeżyć. W skład zestawu wchodzą:

  •          Kulki gejszy,
  •          Subtelny pejczyk
  •          Jedwabne mankiety do wiązania

Kulki Gejszy, Luna Noir mogą służyć nie tylko celom stricte erotycznym, ale też i treningowym. Ich noszenie wzmocni Twoje mięśnie Kegla, przez co orgazmy będą silniejsze i przyjemniejsze dla obojga. Pod obudową kryją one ciężarki, które na zasadzie biologicznego sprzężenia będą nie tylko stymulowały mięśnie do pracy, ale dadzą Ci także chwilę przyjemności. Kulki te są wykonane z materiałów całkowicie bezpiecznych dla ciała, takich jak plastik ABS oraz silikon klasy medycznej. W celu komfortowej aplikacji zalecane jest użycie lubrykantów. Ze względu na silikonową powłokę, jedynymi rekomendowanymi lubrykantami są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia produktu. Po skończonej zabawie wyczyść kulki za pomocą preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli jednak takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej.

Zmysłowy, zamszowy pejczyk w kolorze klasycznej czerni pozwoli Ci zaznać szczypty dominacji bądź uległości. Ergonomiczny uchwyt sprawia, że jest on wygodny w użyciu. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje natomiast niezapomniane wrażenia. Gadżet ten jest idealny zarówno dla nowicjuszy, jak i bardziej doświadczonych par. Pejcz ten doskonale się sprawdzi do delikatnych muśnięć oraz mocniejszych uderzeń.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO Dare Me Pleasure Set zestaw gadżetów erotycznych czarny

LELO Dare Me Pleasure Set zestaw gadżetów erotycznych czarny

Dare Me

Podobne produkty