CB-X CB-6000S Clear S pas cnoty przeźroczysty mały

1100205

Wysyłamy do 7 dni

600,00 zł

CB-6000 to wysokiej jakości pas cnoty dla mężczyzn amerykańskiej marki CB-X. Został tak zaprojektowany, żeby komfort i higiena oraz kontrola szły ramię w ramię. Dopracowany w każdym szczególe pozwala tchnąć powiew świeżości nie tylko w życie erotyczne, ale również w relacje między partnerami. Wyrażenie „klucz do szczęścia” nabiera w tym kontekście nowego znaczenia.

 

Wszystkie pasy cnoty marki CB-X wykonane są z lekkiego i bardzo trwałego poliwęglanu, który jest również całkowicie bezpieczny dla ciała. Nie inaczej jest w przypadku CB-6000. Dzięki wysokiej jakości materiałom, z których został wykonany, jest on równocześnie bardzo odporny na uszkodzenia i wygodny w noszeniu. Korpus klatki został tak wyprofilowany, żeby z łatwością pomieścić członek (zarówno obrzezany, jak i z napletkiem). W jego ścianach wydrążone zostały otwory, aby zapewnić odpływ moczu oraz dla zachowania higieny i wentylacji skóry. Dodatkowo mamy do wyboru kilka rozmiarów pierścieni mocujących i 4 separatory. Dzięki temu można dobrać odpowiednie wymiary do siebie, aby korzystanie z tej zabawki było w komfortowe i bezpieczne. Podczas montażu wszystkie te elementy składają się jak klocki i, po zamknięciu kłódki, stanowią jedną, solidną całość.

 

W zestawie CB-6000 znajduje się wytrzymała, mosiężna kłódka z jednym(!) kluczykiem. W ten sposób, osoba posiadająca kluczyk równocześnie dzierży pełnię władzy nad przyjemnością zamkniętego partnera. Może to jednak być niewygodne dla osób, które np. dużo podróżują lub z racji wykonywanej pracy mają do czynienia z bramkami wyposażonymi w wykrywacze metalu. Dla tej grupy użytkowników CB-X przewidziało plastikowe, jednorazowe kłódki. Każda z nich posiada unikatowy numer, więc łatwo można stwierdzić, czy została podmieniona, czy nie.

 

Ponieważ CB-6000 został wykonany z poliwęglanu klasy medycznej, jest całkowicie odporny na działanie dowolnego rodzaju żele i lubrykanty. Dzięki temu, utrzymanie go w czystości nie stanowi najmniejszego problemu. Wystarczy umyć go mydłem antybakteryjnym i pozostawić do samoczynnego wyschnięcia. Należy jednak pamiętać, że silne detergenty mogą uszkodzić powierzchnię zabawki.

 

CB-6000 należy do serii Designer Collection. Oznacza to, że wszystkie elementy takiego pasa cnoty zostały dodatkowo pokryte odporną na ścieranie i zarysowania warstwą, w wybranym kolorze lub z wybranym motywem. W tej wersji, możemy się cieszyć imitacją drewna.

 

Specyfikacja:
- długość korpusu klatki: 64mm
- średnica klatki: 35mm
- średnice obręczy: 37 mm, 40 mm, 43 mm, 46 mm, 50 mm
- wykonano z medycznego poliwęglanu

 
Zestaw zawiera:
- 1 pas cnoty
- 5 różnych rodzajów pierścieni
- zamek na kłódkę
- zamek z mosiądzu
- 5 indywidualnych numerowanych plastikowych zamków
- poręczny czarny futerał zapinany na zamek

Materiałpoliwęglan
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćna penisa
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

CB-X CB-6000S Clear S pas cnoty przeźroczysty mały

CB-X CB-6000S Clear S pas cnoty przeźroczysty mały

Podobne produkty