Bon4 ring 52mm pierścień zapasowy

0400404

Wysyłamy w 24h

57,30 zł

-40%

95,50 zł brutto

Bon4 to marka oferująca między innymi, słynne już klatki na penisa. Ten flagowy produkt firmy zdobywa coraz większą popularność. Bon4 proponuje Klientom również inne, oryginalne akcesoria, mające na celu urozmaicenie życia seksualnego. Naciągacze jąder, pierścienie erekcyjne, czy też zabawki do BDSM to zaledwie część propozycji. Sprawdź już teraz!

Bon4 Ring 52 mm to pierścień zapasowy do klatki na penisa. Warto mieć go przy sobie, gdyż dzięki temu, zawsze będziesz mógł skorzystać ze swojej ulubionej zabawki. Teraz, nawet kiedy jeden element w męskim pasie cnoty się zużyje, Ty możesz go bezproblemowo wymienić na nowy. Bon4 Ring 52 mm to produkt oryginalny, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wchodzi on w skład gadżetu Bon4 klatka na penisa. Całość jest wygodna i komfortowa. Pas cnoty może być noszony tak długo, jak tylko zechcesz. Jest on prosty w użyciu- zakłada się go na penisa, zaciska pierścień i zakłada kłódkę. Władzę ma osoba, która posiada kluczyk.

Klatka na penisa to element służący urozmaiceniu życia seksualnego. Sprawdź, jak podziała nowa forma kontroli, a na pewno będziesz zachwycony. Nie czekaj dłużej!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Bon4 ring 52mm pierścień zapasowy

Bon4 ring 52mm pierścień zapasowy

Podobne produkty