* Bon4 ring 44mm pierścień zapasowy

Wysyłamy do 7 dni

Bon4 to marka kojarzona głównie z męskimi pasami cnoty. Tak zwana klatka na penisa zyskuje coraz większą popularność. Firma nie ogranicza się jednak tylko do tego konkretnego gadżetu, ale proponuje również akcesoria do BDSM, naciągacze jąder i pierścienie erekcyjne.

Bon4 Ring 44 mm to zapasowy pierścień do pasa cnoty Bon4 o średnicy 44 mm. Sam pierścień został wykonany z wysokiej jakości silikonu medycznego. Od teraz, w sytuacji, gdy pierścień się zużyje, dalej możesz cieszyć się pasem cnoty. Wystarczy wymienić jeden element. Bon4 Ring 44 mm to oryginalna część, wchodząca w skład klatki na penisa. Sam pas cnoty, Bon4 jest komfortowy oraz łatwy do założenia. Wystarczy założyć gadżet na penisa, zacisnąć pierścień silikonowym paskiem i zapiąć na kłódkę. Całość doskonale leży i jest wykonana z wysokiej jakości, bezpiecznego silikonu. Gadżet może być używany długotrwale- nie musisz się o nic obawiać.

Męski pas cnoty Bon4 to znakomity gadżet do urozmaicenia życia seksualnego. Dzięki niemu podkręcisz atmosferę, przełamiesz rutynę i zaproponujesz nową, ciekawą zabawę. Klatka na penisa jest otwierana za pomocą kluczyka- ten, kto go posiada, zyskuje zatem władzę.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Bon4 ring 44mm pierścień zapasowy

* Bon4 ring 44mm pierścień zapasowy

Podobne produkty