Bon4 ring 40mm pierścień zapasowy

0400401

Wysyłamy w 24h

57,30 zł

-40%

95,50 zł brutto

Bon4 to dobrze znany producent męskich pasów cnoty. „Male chastity device”, czyli klatka na penisa zyskała ogromną popularność, jako nowoczesny gadżet wprowadzający nowy element do życia seksualnego. Firma Bon4 nieustannie rozbudowuje swoją ofertę, proponując akcesoria do BDSM, naciągacze jąder oraz pierścienie erekcyjne.

Bon4 Ring 40 mm to pierścień zapasowy do dobrze znanego i popularnego pasa cnoty. Gadżet został wykonany z całkowicie bezpiecznego silikonu medycznego, najwyższej jakości. Jest delikatny i przyjemny w dotyku. Dzięki odpowiednim materiałom, nie będzie powodował reakcji uczuleniowych. Teraz, nawet kiedy pierścień, w Twojej klatce na penisa, się zużyje, możesz dalej ją użytkować. Wystarczy zakupić zapasowy element i w prosty sposób go wymienić. Produkt jest oryginalny. Pas cnoty marki Bon4 jest wygodny i prosty w użyciu. Zakłada się go w sposób, nie sprawiający problemu. W dalszej kolejności, wystarczy zacisnąć pierścień Bon4 Ring 40 mm paskiem i zapiąć na kłódkę. Klatka na penisa może być używana długotrwale- jest w pełni bezpieczna.

Już teraz urozmaić swoje życie seksualne i zaproponuj nową zabawę. Pamiętaj, że rządzi w niej osoba, która posiada kluczyk.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Bon4 ring 40mm pierścień zapasowy

Bon4 ring 40mm pierścień zapasowy

Podobne produkty