* Bon4 Plus Red silikonowy pas cnoty czerwony dwie klatki

Wysyłamy do 7 dni

Bon4 to dobrze znana firma, oferująca oryginalne akcesoria erotyczne. Pasy cnoty dla mężczyzn, czyli „male chastity device” to flagowy produkt tej marki. Klatka na penisa to gadżet, który zyskał ogromną popularność. Bon4 proponuje również inne, zróżnicowane produkty zarówno do BDSM, jak i naciągacze jąder oraz pierścienie erekcyjne.

Bon4 Plus red, czyli silikonowy pas cnoty czerwony dwie klatki to wyjątkowy gadżet. Całość została wykonana z bezpiecznego silikonu, najwyższej jakości. Klatka jest wygodna, komfortowa, ale i łatwa do założenia- wystarczy nałożyć klatkę na penisa, zacisnąć pierścień silikonowym paskiem i zapiąć go na kłódkę.  Możesz mieć go na sobie tak długo, jak zechcesz, a raczej jak druga osoba zechce- w końcu to ona będzie miała kluczyk. Otwory, znajdujące się na gadżecie, sprawią, że nie będziesz miał problemu z oddawaniem moczu i z dbaniem o higienę.

Bon4 Plus red pozwoli Wam urozmaić życie seksualne i sprawdzić, ile jak podziała nowa forma kontroli.

Skład zestawu:

-2 silikonowe klatki na penisa (pierwsza: 88 mm- długość wewnętrza 65 mm, średnica: 32 mm; druga: 110 mm- długość wewnętrza 88 mm, średnica: 35 mm)

-4 silikonowe pierścienie różnej średnicy (40mm, 44mm, 48mm i 52mm)

-2 kłódki

-4 mocne, plastikowe paski

-10 numerowanych plomb plastikowych

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćna penisa
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Bon4 Plus Red silikonowy pas cnoty czerwony dwie klatki

* Bon4 Plus Red silikonowy pas cnoty czerwony dwie klatki

Podobne produkty