* Bon4 Plus Black silikonowy pas cnoty czarny dwie klatki

Wysyłamy do 7 dni

Bon4 to marka, która zasłynęła dzięki klatkom na penisa. Męskie pasy cnoty zdobyły ogromną popularność, jako gadżet, pozwalający na nową formę zabawy w kontrolowanie. Firma w swoim asortymencie, posiada również gadżety do BDSM, naciągacze jąder, pierścienie erekcyjne itp.

Bon4 Plus black, czyli silikonowy pas cnoty czarny dwie klatki, to zabawka, która bardzo się Wam spodoba. Zestaw został wykonany z silikonu, najwyższej jakości. Warto podkreślić, że gadżet jest całkowicie bezpieczny i możesz mieć go na sobie naprawdę długo. Otwory w klatce na penisa, pozwalają zachować higienę. Sposób zakładania pasa jest niezwykle prosty. Wystarczy założyć gadżet na penisa, zacisnąć pierścień silikonowym paskiem i zapiąć na kłódkę. Władzę oczywiście ma ta osoba, która posiada kluczyk. To ona decyduje, kiedy zostaniesz uwolniony. Bon4 Plus black posiada męski kolor i jest bardzo wygodny i komfortowy.

Już teraz wprowadź nowy element kontroli! Na pewno, nie będziecie zawiedzeni!

Skład zestawu:

-2 silikonowe klatki na penisa (pierwsza: 88 mm- długość wewnętrza 65 mm, średnica: 32 mm; druga: 110 mm- długość wewnętrza 88 mm, średnica: 35 mm)

-4 silikonowe pierścienie różnej średnicy (40mm, 44mm, 48mm i 52mm)

-2 kłódki

-4 mocne, plastikowe paski

-10 numerowanych plomb plastikowych

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćna penisa
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Bon4 Plus Black silikonowy pas cnoty czarny dwie klatki

* Bon4 Plus Black silikonowy pas cnoty czarny dwie klatki

Podobne produkty