Bon4 Plus Clear silikonowy pas cnoty przezroczysty dwie klatki

0400301

Wysyłamy w 24h

631,00 zł

Bon4 to dobrze znana marka, słynąca przede wszystkim z „male chastity device”. Klatki na penisa to oryginalny gadżet, który pozwoli urozmaicić życie seksualne. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferując dobrej klasy akcesoria do BDSM, naciągacze jąder, pierścienie erekcyjne i nie tylko.

Bon4 Plus clear, czyli silikonowy pas cnoty przezroczysty dwie klatki, stanowi wyjątkowy zestaw. Dwa pasy cnoty męskie urozmaicą życie seksualne i dadzą mnóstwo możliwości. Klatka na penisa jest wygodna i komfortowa dzięki temu, że wykonano ją z bezpiecznego, przyjemnego w dotyku silikonu. Nie będzie Cię ona obcierać, a dzięki specjalnym otworom, bezproblemowo zadbasz o higienę. Możesz go nosić tak długo, jak zechcesz. Sposób zakładania pasa jest łatwy. Gadżet zakłada się na penisa, zacisnąć pierścień silikonowym paskiem i zapiąć na kłódkę. Osoba dysponująca kluczykiem ma władzę i to ona decyduje, kiedy Cię uwolnić. Bon4 Plus clear nie powoduje reakcji uczuleniowych.

Sprawdź, jak podziała kontrola tego typu. Na pewno wprowadzi element zaskoczenia i niepewności!

Skład zestawu:

-silikonowe klatki na penisa (pierwsza: 88 mm- długość wewnętrza 65 mm, średnica: 32 mm; druga: 110 mm- długość wewnętrza 88 mm, średnica: 35 mm)

-4 silikonowe pierścienie różnej średnicy (40mm, 44mm, 48mm i 52mm)

-2 kłódki

-4 mocne, plastikowe paski

-10 numerowanych plomb plastikowych

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćna penisa
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Bon4 Plus Clear silikonowy pas cnoty przezroczysty dwie klatki

Bon4 Plus Clear silikonowy pas cnoty przezroczysty dwie klatki

Podobne produkty