Lock-a-Willy silikonowy pas cnoty czarny

2707000

Wysyłamy w 24h

220,00 zł

Abstynencja prowadzi do wyższych i bardziej intensywnych poziomów podniecenia.

The Lock-a-Willy został stworzony jako ukłon w stronę oryginalnych metalowych pasów cnoty, które był używane, aby mężczyzna lub kobieta nie mogli uprawiać seksu. Kiedy nie możesz uprawiać seksu przez jakiś czas, zwiększasz napięcie, a wydzielanie jest tym bardziej intensywne. Pas cnoty w przeszłości był również używany do zapobiegania cudzołóstwu. Jeśli mężczyzna lub kobieta podróżowali z pasem cnoty, przypadkowy seks nie był możliwy.

Lock-a-Willy to łagodna odmiana klasycznego pasa cnoty dla mężczyzny. Materiał jest wykonany z miękkiego silikonu, dzięki czemu jest wygodny w noszeniu nawet przez dłuższy czas. Ponieważ penis jest zamknięty, nie można uprawiać seksu lub masturbować się, można tylko sikać i brać prysznic. Lock-a-Willy jest wykonany z elastycznego silikonu, więc utzymanie czystości jest łatwe.
Ponieważ materiał jest miękki, możesz także swobodnie uprawiać sport, np.: jeździć na rowerze, co jest utrudnione przy metalowych pasach cnoty. Jego miękkość i elastyczność pozwala na wykonywanie codziennych czynności z taką swobodą, że zapomnisz, że ​​nosisz pas cnoty.

W zestawie jest 6 plastikowych jednorazowych kłódek, które można po prostu przeciąć, kiedy minie okres abstynencji lub bedzie stan wyższej konieczności. Aby było jeszcze więcej zabawy do dyspozycji masz metalowy zamek szyfrowy, w którym możesz ustawić dowolny kod numeryczny, dzięki czemu zamknięty bedzie całkowicie zdany na Keyholdera!

Kiedy dajesz kontrolę nad swoimi czynnościami seksualnymi partnerowi, wzmacnia to więź między Wami. Waruj i czekaj cierpliwie dopóki nie zostanie łaskawie zwolniony!

Regulowany zestaw ma 3 pierścienie, dzięki czemu jest wygodny dla każdego.

Dla kogo przeznaczony jest Lock-a-Willy?
- Jeśli chcesz intensywnego orgazmu przez tymczasową (wymuszoną) abstynencję
- Jako żart, by podrażnić swojego partnera
- Gdy twój partner podróżuje przez pewien czas i chcesz mieć pewność, że nie zdradzi
- Samotne wyjście na imprezę
- Aby wzmocnić więź między Wami

Treść pola:
- pas Lock-a-Willy
- 3 pierścienie, które pozwalają dobrać najlepiej pasujący
- zamek szyfrowy
- 6 jednorazowych kłódek z tworzywa sztucznego

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćna penisa
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lock-a-Willy silikonowy pas cnoty czarny

Lock-a-Willy silikonowy pas cnoty czarny

Podobne produkty