Marc Dorcel Maximize Ring pierścień erekcyjny czarny

5901803

Wysyłamy do 7 dni

29,00 zł

Maximize Ring to wysokiej jakości elastyczny pierścień erekcyjny francuskiej marki Dorcel. Wykonany został z najwyższe jakości silikonu klasy medycznej, który jest tworzywem w pełni bezpiecznym dla ciała, łatwym do utrzymania w higienicznej czystości oraz przyjemnie gładkim w dotyku. Na całym jego obwodzie znajdują się niewielkie zgrubienia, przypominające połączone ze sobą drobne kuleczki. Zgrubienia te dodatkowo wzmacniają wrażenia podczas seksu.

 

Pierścień erekcyjny to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby mieć silniejszą erekcję i uprawiać seks dłużej. Po przełożeniu pierścienia przez penisa razem z jądrami Maximize Ring będzie blokował odpływ krwi z penisa, co skutkuje wzmocnieniem siły erekcji. Niektórzy mężczyźni zapewniają, że dzięki stosowaniu pierścieni erekcyjnych łatwiej im zapanować nad wytryskiem i mogą uprawiać seks dłużej niż kiedykolwiek wcześniej, co doceniają także ich partnerki.

 

Gorąco polecamy korzystanie z pierścieni erekcyjnych zarówno Panom, którzy mierzą się z problemem przedwczesnego wytrysku, jak i po prostu tym, którzy chcieliby mieć silniejszą erekcję.

 

Parametry techniczne:

materiał: silikon klasy medycznej bez zawartości ftalanów

średnica: 35 mm (pierścień jest elastyczny i dopasowuje się do obwodu penisa)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Marc Dorcel Maximize Ring pierścień erekcyjny czarny

Marc Dorcel Maximize Ring pierścień erekcyjny czarny

Podobne produkty