Marc Dorcel Maximize Ring pierścień erekcyjny czarny

5901803

119 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

29,00 zł

Maximize Ring od Marca Dorcela to uniwersalny, elastyczny pierścień na penisa wykonany w całości z wysokiej jakości miękkiego, przyjemnego w dotyku silikonu. Na całym obwodzie znajdują się delikatne zgrubienia w kształcie kulek, które dodatkowo wzmacniają doznania obojga partnerów.

 

Pierścienie erekcyjne posiadają wiele zalet. Przede wszystkim chodzi o wzmocnienie doznań dla obojga partnerów przez uzyskanie twardszej erekcji. Zaciśnięcie penisa pierścieniem powoduje blokowanie odpływu krwi z ciał jamistych, czego efektem jest także możliwość przedłużenia stosunku oraz intensyfikacja odczuwanych bodźców. Pierścień należy założyć w momencie, w którym członek osiągnie już przynajmniej częściową erekcję. Jest to stary, sprawdzony i całkowicie bezpieczny sposób na przedłużenie stosunku i wzmocnienie doznań seksualnych.

 

Żeby zapewnić odpowiedni poziom lubrykacji przy zabawie należy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Inne - w tym silikonowe lub na bazie oleju mogą uszkodzić powierzchnię zabawki. Możesz zapoznać się z naszą ofertą lubrykantów klikając w zakładkę po prawej stronie.

 

Marc Dorcel może się pochwalić najwyższą jakością produktu. Bardzo wysoka jakość materiału pozwala na swobodny kontakt z najdelikatniejszymi partiami ciała bez obaw o podrażnienia czy reakcje alergiczne. Materiał jest w pełni bezpieczny, ponad to niezwykle delikatny i przyjemny w dotyku. Nie zawiera ftalanów, jest bezpieczny dla skóry i środowiska.

.

 

Parametry techniczne:

Wykonano w całości z wysokiej jakości silikonu medycznego. Nie zawiera ftalanów.

Średnica: 32mm (ring jest elastyczny)

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Marc Dorcel Maximize Ring pierścień erekcyjny czarny

Marc Dorcel Maximize Ring pierścień erekcyjny czarny

Podobne produkty