Marc Dorcel Adjust Ring pierścień erekcyjny czarny

5901802

Wysyłamy w 24h

40,00 zł

Adjust Ring od Marca Dorcela to uniwersalny, regulowany pierścień na penisa. Został wykonany w całości z wysokiej jakości miękkiego, przyjemnego w dotyku silikonu medycznego. Adjust Ring posiada regulację obwodu, dzięki której nie musisz już martwić się, czy kupowany ring będzie miał odpowiedni rozmiar. Ponad to regulacja może ułatwić dopasowanie siły zacisku na poszczególnych etapach gry miłosnej. Możesz go w każdej chwili zacisnąć lub poluźnić, w zależności od potrzeby, co bardzo ułatwia użytkowanie.

 

Pierścienie erekcyjne posiadają wiele zalet. Przede wszystkim chodzi o wzmocnienie doznań dla obojga partnerów przez uzyskanie twardszej erekcji. Zaciśnięcie penisa pierścieniem powoduje blokowanie odpływu krwi z ciał jamistych, czego efektem jest także możliwość przedłużenia stosunku oraz intensyfikacja odczuwanych bodźców. Pierścień należy założyć w momencie, w którym członek osiągnie już przynajmniej częściową erekcję. Jest to stary, sprawdzony i całkowicie bezpieczny sposób na przedłużenie stosunku i wzmocnienie doznań seksualnych.

 

Żeby zapewnić odpowiedni poziom lubrykacji przy zabawie należy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Inne - w tym silikonowe lub na bazie oleju mogą uszkodzić powierzchnię zabawki. Możesz zapoznać się z naszą ofertą lubrykantów klikając w zakładkę po prawej stronie.

 

Marc Dorcel może się pochwalić najwyższą jakością produktu. Bardzo wysoka jakość materiału pozwala na swobodny kontakt z najdelikatniejszymi partiami ciała bez obaw o podrażnienia czy reakcje alergiczne. Materiał jest w pełni bezpieczny, ponad to niezwykle delikatny i przyjemny w dotyku. Nie zawiera ftalanów, jest bezpieczny dla skóry i środowiska.

 

 

Parametry techniczne:

Wykonano w całości z wysokiej jakości silikonu medycznego. Nie zawiera ftalanów.

Regulowana średnica.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Marc Dorcel Adjust Ring pierścień erekcyjny czarny

Marc Dorcel Adjust Ring pierścień erekcyjny czarny

Podobne produkty