Dorcel Intense Ring pierścień erekcyjny

5901801

16 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

64,00 zł

Intense Ring od Marca Dorcela to pierścień na penisa wykonany w całości z wysokiej jakości miękkiego, przyjemnego w dotyku silikonu. Wśród innych ringów wyróżnia się sposobem używania. Intense Ring obejmuje nie tylko samego członka, ale także mosznę, przez co intymne doznania stają się jeszcze silniejsze. Dodatkowo posiada on wypustkę, która podczas stosunku w zależności od ułożenia może dociskać prostatę, lub stymulować łechtaczkę, bądź odbyt partnerki.

 

Pierścienie erekcyjne posiadają wiele zalet. Przede wszystkim chodzi o wzmocnienie doznań dla obojga partnerów przez uzyskanie twardszej erekcji. Zaciśnięcie penisa pierścieniem powoduje blokowanie odpływu krwi z ciał jamistych, czego efektem jest także możliwość przedłużenia stosunku oraz intensyfikacja odczuwanych bodźców. Pierścień należy założyć w momencie, w którym członek osiągnie już przynajmniej częściową erekcję. Jest to stary, sprawdzony i całkowicie bezpieczny sposób na przedłużenie stosunku i wzmocnienie doznań seksualnych.

 

Żeby zapewnić odpowiedni poziom lubrykacji przy zabawie należy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Inne - w tym silikonowe lub na bazie oleju mogą uszkodzić powierzchnię zabawki. Możesz zapoznać się z naszą ofertą lubrykantów klikając w zakładkę po prawej stronie.

 

Marc Dorcel może się pochwalić najwyższą jakością produktu. Bardzo wysoka jakość materiału pozwala na swobodny kontakt z najdelikatniejszymi partiami ciała bez obaw o podrażnienia czy reakcje alergiczne. Materiał jest w pełni bezpieczny, ponad to niezwykle delikatny i przyjemny w dotyku. Nie zawiera ftalanów, jest bezpieczny dla skóry i środowiska.

 

Parametry techniczne:

Wykonano w całości z wysokiej jakości silikonu medycznego. Nie zawiera ftalanów.

Średnica: 50mm

 

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Dorcel Intense Ring pierścień erekcyjny

Dorcel Intense Ring pierścień erekcyjny

Podobne produkty