Fun Factory 8ight pierścień erekcyjny fiolet-turkus

3102202

Wysyłamy w 24h

59,40 zł

-40%

99,00 zł brutto

8ight marki Fun Factory to pomysłowy pierścień erekcyjny przeznaczony dla par szukających nowych doznań. Ten gadżet został wykonany z najwyższej jakości bezwonnego i antyalergicznego silikonu, zatem jest nie tylko przydatny, ale i w 100% bezpieczny. Nie zawiera też elementów ruchomych, nie trzeba go ładować, ani wymieniać baterii, więc przyjemność będzie trwać nieprzerwanie przez cały czas!

 

8ight został zaprojektowany w kształcie ósemki, więc de facto mamy do dyspozycji dwa, różnej wielkości, pierścienie. Oba otwory są elastyczne i zaciskając się wokół członka, redukują odpływ krwi z ciał jamistych, co przekłada się na twardszą, dłuższą i bardziej imponującą erekcję. Różnice w ich średnicy nie są jednak zaledwie kosmetyczne. Korzystając z mniejszego lub większego okręgu, można wybrać pomiędzy działaniem stanowczym, a nieco bardziej stonowanym.

Po założeniu wybranego pierścienia na członka, w drugim otworze należy umieścić stożek stymulujący. Jego unikalny kształt został tak dobrany, aby stożek tkwił pewnie w silikonowym korpusie 8ight, a równocześnie zapewniał dodatkową stymulację łechtaczki lub okolic odbytu podczas seksu.

 

Aby zakładanie tego pierścienia marki Fun Factory było bardziej komfortowe (a nawet przyjemne) sugerowane jest, aby skorzystać z niewielkiej ilości dobrej jakości żelu. Należy tutaj zwrócić szczególną uwagę na to, aby zastosowany był lubrykant na bazie wody, gdyż silikonowe lub mieszane (wodno-silikonowe) mogą poważnie uszkodzić zabawkę.

 

Ponieważ 8ight nie posiada żadnych elektronicznych lub ruchomych elementów, utrzymanie go w czystości jest niezwykle proste. Wystarczy woda z odrobiną antybakteryjnego mydła lub płynu do higieny intymnej, choć sugeruje się stosowanie środków dezynfekujących specjalnie do tego zaprojektowanych.

 

Wymiary:

- rozmiar zewnętrzny: 3.2-8.5 cm
- średnica otworów: 2 cm i 2.2 cm

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćna penisa
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory 8ight pierścień erekcyjny fiolet-turkus

Fun Factory 8ight pierścień erekcyjny fiolet-turkus

Podobne produkty