Lelo Oden 2 wibrujący pierścień erekcyjny czarny

5502801

Wibrujacy pierścień na penisa ODEN 2 znanej marki LELO.

Wysyłamy w 24h

793,00 zł

Oden 2 – unowocześniona wersja wibratora dla par w kolorze czarnym na pilota od Lelo.

Masażer w formie nietypowego cockringa przeznaczony do używania podczas stosunku. Wibrujący element może być skierowany do góry lub do dołu stymulując różne partie okolicy intymnych zarówno kobiety, jak i mężczyzny w zależności od pozycji.

Od klasycznej wersji różni się szerszym zakresem siły wibracji oraz wykończeniem.

Aby połączyć masażer z pilotem należy nacisnąć przycisk na zabawce oraz symbol + na pilocie trzymając oba elementy w niedalekiej odległości od siebie. Pierwszy tryb wibracji pozwala na regulację siły wibracji technologią Sense Motion. Oznacza to, że poruszając pilotem w osi poziomej siła wibracji będzie się zmieniać. Wibracje pilota pozwalają na zastosowanie go jako zewnętrzny masażer do ciała oraz na pełną kontrolę doznań partnera. Przyciski + i – służą regulacji mocy, środkowy pozwala na wybór trybu wibracji. W celu zablokowania (zabezpieczenia przed niepożądanym uruchomieniem) naciśnij jednocześnie + i – przez 5 sekund. Wykonaj tę samą czynność w celu odblokowania silnika.

Pilot sterujący masażerem jest zasilany dwiema bateriami AAA.

Szwedzka Marka Lelo stanowi w świecie erotyki synonim luksusu i jakości. Nienagannie wykończona baza, pokryta szlachetną powłoką silikonu platynowego sprawia, że kulki jest przedmiotem dla najbardziej wymagających. Cicha wibracja kinetyczna kulek gwarantuje dyskrecję, a nowoczesny wygląd cieszy także oko. Lelo to najwyższa półka nie tylko pod względem designu ale także przez użyteczność i nieprzypadkowo dobrane i uszeregowane funkcje dla osiągnięcia najwyższego poziomu satysfakcji.

Pamiętaj o odpowiednim poziomie nawilżenia do komfortowego wprowadzenia kulek. Zalecamy użycie lubrykantu marki Lelo lub innych - koniecznie na bazie wody.

Do czyszczenia używaj letniej wody z łagodnych mydłem (lub płynem do higieny intymnej) lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki Lelo.

Produkty marki Lelo wykonane są z bezpiecznego dla ciała silikonu platynowego jakości medycznej oraz plastiku ABS. Ich użytkowanie gwarantuje pełne bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą i błonami śluzowymi.

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćna penisa
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lelo Oden 2 wibrujący pierścień erekcyjny czarny

Lelo Oden 2 wibrujący pierścień erekcyjny czarny

Wibrujacy pierścień na penisa ODEN 2 znanej marki LELO.

Podobne produkty