Titus Range Fine cockring 10mm metalowy pierścień erekcyjny

Wysyłamy w 24h

87,00 zł

Pierścień erekcyjny pomagający utrzymać dłuższy i twardszy wzwód. Grubość pierścienia: 10mm.

 

Fine to seria stalowych pierścieni erekcyjnych brytyjskiej marki Titus. Ten niewielkich gabarytów produkt potrafi wywołać imponujące efekty. Doskonale spisze się podczas zabawy solo, jak i z drugą osobą, dodatkowo uprzyjemniając te ekscytujące chwile.

 

Działanie wszelkiego typu cockringów jest w zasadzie identyczne. Ich zadaniem jest redukcja odpływu krwi z członka, co z kolei powoduje, że erekcje są twardsze, a penis większy. Ponieważ skóra na prąciu jest bardziej napięta, pewnej zmianie ulegają wszelkie wrażenia sensoryczne, a sam ucisk może pomóc w lepszej kontroli nad wytryskiem, co przekłada się na dłuższy i bardziej satysfakcjonujący stosunek.

 

Nawet poza alkową można z niego korzystać. Odpowiednio dobrany pierścień Titus Range Fine jest na tyle dyskretny, że bez problemu można go nosić pod ubraniem. W ten sposób można odczuwać ten przyjemny nacisk przez cały dzień i być w gotowości w każdym momencie!

 

Pierścienie Titus Range Fine są wykonane z niezwykle wytrzymałej, nierdzewnej i wolnej od niklu stali, co sprawia, że są bardzo łatwe u utrzymaniu w czystości oraz bardzo odporne na uszkodzenia. Wszystko to sprawia, że inwestując raz, możemy się nim cieszyć długie lata.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Titus Range Fine cockring 10mm metalowy pierścień erekcyjny

Titus Range Fine cockring 10mm metalowy pierścień erekcyjny

Podobne produkty