Masażer całego ciała z metalową rączką Doxy Die Cast

Producent

Doxy Doxy
473.400000

Masażer całego ciała z metalową rączką Doxy Die Cast

SKU 1400500
Kod EAN 702565868957
Producent Doxy

Paczkę wyślemy w 48h!

Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Warszawa: W magazynie
Poznań: Brak w magazynie
Special Price 473,40 zł Regular Price 789,00 zł
Najniższa cena z 30 dni sprzed promocji: 789,00 zł

Opis produktu

Doxy Die Cast, to klasyka gatunku w dziedzinie różdżek do masażu. Doxy charakteryzuje się dużym rozmiarem, który jest wprost proporcjonalny do siły wibracji które emituje podbiła miliony serc na całym globie. Die Cast to unowocześniona wersja klasycznego masażera Doxy.

Co wyróznia Doxy Die Cast?

Cechuje się ona gładką, silikonową główką oraz aluminiową rączką, która sprawia, że jej waga jest jeszcze większa. To prawdziwe monstrum da Ci orgazmy o których nigdy nie śniłaś. Różdżka ta może posłużyć zarówno do celów relaksacyjnych jak i czysto erotycznych. Silne wibracje zapewniają kompleksowe działanie. Możesz z jej pomocą zarówno rozmasować spięte mięśnie po ciężkim dniu pracy jak i zaspokoić swoje najskrytsze pragnienia.

Okrągła główka z łatwością dopasowuje się do ciała. Intuicyjny interfejs sprawia, że jej obsługa jest banalnie prosta. Przyciski „+” i „-” posłużą Ci do regulacji intensywności wibracji. Przycisk znajdujący się na górze pozwala natomiast na włączanie i wyłączanie zabawki. Gadżet ten jest zasilany sieciowo, w związku z czym rozładowany akumulator nie będzie już stanowił problemu.

Jak używać Doxy Die Cast?

Aby uczynić zabawę przyjemniejszą, nanieś niewielką ilość lubrykantu na główkę. Ze względu na silikonową powłokę jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia struktury produktu.

Po skończonej zabawie wyczyść Doxy Die Cast za pomocą preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli jednak takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego, bądź płynu do higieny intymnej. Pamiętaj tylko, by najpierw odłączyć ją od prądu! W opakowaniu znajdziesz także elegancką walizkę, która umożliwia dyskretne przechowywanie i transport. Doxy Die Cast to brytyjska jakość w dobrej cenie.

Nie zastanawiaj się, zamawiaj!

Specyfikacja:

  • kolor: srebrny
  • materiał głowicy: aluminium pokryte silikonem medycznym
  • materiał uchwytu: polerowane aluminium
  • obwód głowicy: 19 cm
  • długość uchwytu: 33 cm
  • waga: 780 g
  • zakres wibracji: 3000-9000 RPM
  • zasilanie: sieciowe
  • długość kabla: 275 cm

Multimedia

Powiązane wpisy