Soniczny bezdotykowy stymulator łechtaczki Lelo Sila Cruise

Brand

Lelo Lelo
832.15

Soniczny bezdotykowy stymulator łechtaczki Lelo Sila Cruise

SKU 5520401-conf
Brand Lelo

Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Warszawa: Brak w magazynie
Poznań: Brak w magazynie
Tylko %1 pozostał
As low as 832,15 zł Regular Price 979,00 zł

Opis produktu

Soniczny stymulator łechtaczki SILA Cruise marki LELO, to idealny wybór dla osób, które czerpią przyjemność z zewnętrznej stymulacji.

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz przygodę z gadżetami erotycznymi, czy posiadasz już jakieś doświadczenia, SILA z pewnością zapewni Ci orgazmiczne doznania. Przy mocniejszym przyciśnięciu stymulatora do ciała uwalniana jest dodatkowa moc, zapewniająca intensywną i głęboką satysfakcję. Oprócz dodatkowego systemu działania, szyjka LELO SILA Cruise jest bardziej miękka, głębsza i większa, dzięki czemu zyskasz pełnię satysfakcji.

O oferuje Sila Cruise?

Sila Cruise oferuje fale dźwiękowe, które zapewnią Ci delikatną stymulację łechtaczki i intensywność doznań bez bezpośredniego kontaktu z ciałem.

Szeroka szyjka stymulatora otacza łechtaczkę, angażując cały obszar erogenny i pomagając w osiągnięciu silniejszego orgazmu. Wibracje rozprzestrzeniają się z równą intensywnością po całej powierzchni łechtaczki, a nie tylko w jej centralnym punkcie, stopniowo i nieśpiesznie doprowadzając Cię do pełni satysfakcji.

W momencie przyciśnięcia do ciała urządzenie automatycznie zwiększa intensywność pracy, dzięki czemu nigdy nie odczujesz spadku jakości doznań.

Czy Sila Cruise jest bezpieczna?

Sila Cruise jest niezwykle gładka w dotyku i bezpieczna dla ciała. Do jej budowy użyto silikonu premium, który zapewnia wyjątkowe doznania zmysłowe.

Jak działa Sila Cruise?

Sprawia, że podczas normalnego użytkowania SILA™ Cruise zostawia sobie rezerwę w postaci 20% pełnej mocy. Kiedy mocniej dociśniesz stymulator do swojego ciała i silniczek zacznie tracić moc, urządzenie uwolni zachowane 20%, dzięki czemu nie odczujesz zmniejszenia intensywności działania. Nie jest to ustawienie, które należy aktywować; wszystko odbywa się całkowicie automatycznie, eliminując najczęściej podnoszoną wadę zabawek erotycznych.

Specyfikacje:

  • materiały: bezpieczny dla ciała silikon, plastik ABS
  • częstotliwość obrotów: 60 Hz
  • liczba trybów pracy: 8
  • akumulator: litowo-jonowy 520 mA 3,7 V
  • czas pracy: do 2 godzin
  • czas ładowania: 2 godziny przy 5,0 V i 500 mA
  • wymiary: 80 x 75 x 35 mm
  • waga: 105 g
  • wodoodporny

Opakowanie zawiera: stymulator SILA Cruise, Przewód ładujący USB, Satynową sakiewkę do przechowywania, Kartę rejestracyjną gwarancji, Szczegółową instrukcję obsługi

Zalecamy użycie lubrykantu na bazie wody. Żele silikonowe mogą uszkodzić zabawkę.

Multimedia

Powiązane wpisy