Bezdotykowy stymulator łechtaczki z wibratorem Womanizer Duo

Producent

Womanizer Womanizer
945

Bezdotykowy stymulator łechtaczki z wibratorem Womanizer Duo

SKU 9803101-conf
Producent Womanizer

Sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Warszawa: Brak w magazynie
Poznań: Brak w magazynie
Tylko %1 pozostał
As low as 945,00 zł

Opis produktu

Stymulator łechtaczki Womanizer Duo, niezależnie od tego, czy jesteś wymagającą koneserką wyrafinowanej stymulacji, czy preferujesz wybuchowe ekspozycje, to przeniesie Cię raz po raz w nowe, orgazmiczne sfery, dzięki jednoczesnej stymulacji dwóch miejsc. Duo ma stymulator łechtaczki, który jest zaprojektowany jak klasyczny Womanizer i pieści łechtaczkę dzięki technologii Pleasure Air™. Ponadto Duo ma potężny wibrator, który dostosowuje się do kształtu ciała, aby idealnie stymulować punkt G.

Jak działa Duo?

Duo jest wyposażony w innowacyjną technologię Smart Silence ™. Oznacza to, że Womanizer Duo uruchamia się dopiero po pierwszym kontakcie ze skórą. Pozostaje w trybie czuwania do tego czasu i wraca do trybu czuwania, gdy Duo przestaje mieć kontakt z Twoim ciałem. Nie musisz się więc martwić o irytujące dźwięki wibracyjne.

Duo oferuje 12 poziomów intensywności stymulacji łechtaczki i 12 poziomów intensywności dla stymulacji punktu G. Dodatkowo, jeśli masz na to ochotę, możesz wybrać jeden z 10 trybów wibracji.

Womanizer Duo ma ergonomiczny kształt i idealnie dopasowuje się do kształtów i krzywizn ciała.

Multimedia

Powiązane wpisy