* Bathmate Hydromax X30 Penis Pump Aqua Blue pompka wodna do powiększania penisa niebieska

Wysyłamy do 7 dni

X30 to opatentowany projekt marki Hydromax stworzony dla średniozaawansowanych entuzjastów powiększania swojej męskości. To druga generacja niezawodnych, podciśnieniowych pompek wodnych, służących do wydłużania penisa i wzmacniania erekcji.

 

Działanie pompek marki Hydromax jest z zasady proste, ale bardzo skuteczne. Po wprowadzeniu członka do cylindra wypełnionego wodą, dociskamy urządzenie do miednicy. Kołnierz u podstawy, podobny do harmonijki, zostaje ściśnięty i pewna ilość płynu zostaje wypchnięta na zewnątrz poprzez zawór umieszczony w górnej części. Poluzowanie nacisku powoduje powstanie niewielkiego podciśnienia w cylindrze i siły ssącej działającej na członek. Powtarzając tą czynność pompujemy penis, poprawiając jego ukrwienie i stopień wypełnienia ciał jamistych. W rezultacie prącie zostaje widocznie powiększone. Aby uzyskać trwałe efekty powiększania, sugeruje się korzystać z pompki Hydromax X30 przez 15 minut dziennie, w trzech 5-cio minutowych sesjach oddzielonych krótkimi okresami odpoczynku.

 

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, należy dobrać odpowiednią pompkę do naszych aktualnych rozmiarów. Wybór zbyt małego, lub zbyt dużego cylindra może mieć negatywny wpływ na rezultaty ćwiczeń. W przypadku Hydromax X30 długość „startowa” w wzwodzie powinna się mieścić w przedziale od 12,7 cm do 17,8 cm.

 

W porównaniu do swoich poprzedników, jednostek z serii Bathmate, te urządzenia oferują około 35% więcej mocy, a zatem i szybsze rezultaty. Dzieje się to za sprawą ulepszonego tłoka, który nie tylko oferuje więcej mocy, ale również jest bardziej elastyczny i trwały. U jego podstawy znajduje się ergonomiczna wkładka uszczelniająca, która nie tylko jest bardziej komfortowa, ale i skuteczniej utrzymuje podciśnienie. A skoro mowa o podciśnieniu, nie można nie wspomnieć o przeprojektowanym zaworze. Dzięki przełącznikowi, nie trzeba się martwić o uciekającą wodę podczas napełniania cylindra, a system bezpieczeństwa chroni użytkownika przed „przepompowaniem” swojego najlepszego przyjaciela.

 

Parametry techniczne:

Pompka ma wymiary: 25 cm x 6,6 cm x 25 cm i występuje w wersjach: niebieskiej, czerwonej i przeźroczystej.

Materiałpoliwęglan
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćna penisa
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Bathmate Hydromax X30 Penis Pump Aqua Blue pompka wodna do powiększania penisa niebieska

* Bathmate Hydromax X30 Penis Pump Aqua Blue pompka wodna do powiększania penisa niebieska

Podobne produkty