Bathmate Hydromax X50 Penis Pump Xtreme Crystal Clear zestaw z pompką wodną do powiększania penisa przeźroczystą

0701101

Bathmate - Xtreme X50 Clear

Wysyłamy w 24h

689,40 zł

-40%

1 149,00 zł brutto

X50 Xtreme to opatentowany projekt marki Hydromax stworzony dla facetów, którzy wiedzą, czego chcą i nie boją się po to sięgnąć. To już trzecia generacja niezawodnych, podciśnieniowych pompek wodnych, służących do powiększania penisa i wzmacniania erekcji. I dopisek Xtreme (ekstremalny) nie jest tutaj jedynie pustym chwytem reklamowym.

 

Działanie pompek marki Hydromax jest z zasady proste, ale bardzo skuteczne. Po wprowadzeniu członka do cylindra wypełnionego wodą, dociskamy urządzenie do miednicy. Kołnierz u podstawy, podobny do harmonijki, zostaje ściśnięty i pewna ilość płynu zostaje wypchnięta na zewnątrz poprzez zawór umieszczony w górnej części. Poluzowanie nacisku powoduje powstanie niewielkiego podciśnienia w cylindrze i siły ssącej działającej na członek. Powtarzając tą czynność pompujemy penis, poprawiając jego ukrwienie i stopień wypełnienia ciał jamistych. W rezultacie prącie zostaje widocznie powiększone. Aby uzyskać trwałe efekty powiększania, sugeruje się korzystać z pompki X50 Xtreme 15 minut dziennie, w trzech 5-cio minutowych sesjach oddzielonych krótkimi okresami spoczynku.

 

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, należy dobrać odpowiednią pompkę do naszych aktualnych rozmiarów. Wybór zbyt małego, lub zbyt dużego cylindra może mieć negatywny wpływ na rezultaty ćwiczeń. Z racji tego, że Hydromax X50 Xtreme zastępuje swojego „starszego brata” – Hydromax Goliath – sugerowana długość „startowa” w wzwodzie to ponad 22,5 cm. Zdecydowanie nie jest to zabawka dla małych chłopców.

 

W porównaniu do poprzednich wersji, kilka elementów zostało znacznie ulepszonych. Dłuższa wkładka uszczelniająca zapewnia maksimum komfortu, a równocześnie jest bardziej higieniczna, gdyż można ją wyjąć i w łatwy sposób wyczyścić, korzystając z dołączonej do X50 Xtreme piankowej szczotki. Szukających mocniejszych doznań na pewno docenią przeprojektowany zawór. Umożliwia on podłączenie do urządzenia ręcznej pompki (również w zestawie). Dzięki temu można jeszcze bardziej wzmocnić i lepiej kontrolować działanie podciśnienia. Dla wygody, można tego dokonać albo przyłączając gruszkę bezpośrednio do zaworu, albo za pomocą elastycznego, gumowego węża.

Materiałpoliwęglan
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćna penisa
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Bathmate Hydromax X50 Penis Pump Xtreme Crystal Clear zestaw z pompką wodną do powiększania penisa przeźroczystą

Bathmate Hydromax X50 Penis Pump Xtreme Crystal Clear zestaw z pompką wodną do powiększania penisa przeźroczystą

Bathmate - Xtreme X50 Clear

Podobne produkty