Bathmate HydroXtreme7 Crystal Clear zestaw z pompką wodną do powiększania penisa przeźroczystą

0702100

Pompka wodna do powiększania penisa

Wysyłamy w 24h

963,60 zł

Bathmate Hydroxtreme7 Clear to zestaw z pompką wodną do powiększania penisa przeźroczysta. Ten konkretny model, posiada wszystkie cechy swoich poprzedników, jednakże wyróżnia go wielkość. Hydroxtreme7 jest dedykowane mężczyznom o penisach poniżej 19 cm. Wersja ta dodatkowo posiada ręczną pompkę, która oferuje sporo możliwości- od teraz możesz osiągnąć naprawdę ekstremalne, solidne i przede wszystkim trwałe efekty. Sam gadżet posiada ciekawy wygląd. Ten model został dodatkowo odświeżony oraz ulepszony.

Zasada działania Bathmate Hydroxtreme7 Clear jest taka sama, jak w przypadku poprzedników. System tłoczenia wraz z zaworem do odpływu wody gwarantują odpowiednią moc ssania, która jest większa niż w innych przedmiotach tego rodzaju. Mało tego, możesz osiągnąć odpowiednie efekty, używając mniejszej siły. Nakładka mocująca pompkę do ciała jest ulepszona i posiada większą przyczepność. W HydroXtreme7 zamontowano również nowy zatrzask zaworu, a więc element odpowiadający za odpływ wody z pompki. Teraz możliwe jest zamknięcie zaworu w dowolnym momencie, uniemożliwiając odpływ wody. Miarka z przodu gadżetu sprawia, że możesz na bieżąco obserwować osiągane wyniki.

Z takim gadżetem, Twój penis stanie się dłuższy, grubszy, a erekcja będzie bardziej okazała i jeszcze twardsza. Oprócz tego, zagwarantujesz sobie silniejsze orgazmy i efektowniejszą ejakulację. Pamiętaj, że efekty zależą od Twoich indywidualnych predyspozycji.

 

Parametry techniczne:

Pompka ma wymiary: 25 cm x 6,6 cm x 25 cm i występuje w wersji przeźroczystej.


W zestawie znajduje się:
- pompka HydroMax7
- przenośne opakowanie podręczne
- urządzenie do pomiarów
- gąbka do mycia
- pompka ręczna
- wkładka
- wąż
- lubrykant
- kłódka
- pasek pod prysznic

Materiałpoliwęglan
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćna penisa
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Bathmate HydroXtreme7 Crystal Clear zestaw z pompką wodną do powiększania penisa przeźroczystą

Bathmate HydroXtreme7 Crystal Clear zestaw z pompką wodną do powiększania penisa przeźroczystą

Pompka wodna do powiększania penisa

Podobne produkty