Bathmate Hydromax7 Brilliant Red pompka wodna do powiększania penisa czerwona

0701703

Pompka wodna do powiększania penisa

Wysyłamy w 24h

523,00 zł

Jeśli posiadasz typowe, męskie kompleksy, to marka Hydromax przygotowała dla Ciebie wyjątkowe rozwiązanie. Od tej pory, możesz powiększyć swojego penisa i sprawić, że wszystkie wstydliwe problemy znikną, dzięki czemu staniesz się pewniejszy siebie!

Bathmate Hydromax7 Penis Pump Aqua Blue to niebieska pompka wodna do powiększania penisa. Hydromax7 to druga generacja, podciśnieniowych pompek wodnych, które służą do wydłużania penisa oraz co istotne, do wzmacniania erekcji. Instrukcja użytkowania urządzenia jest prosta: członek wprowadza się do cylindra wypełnionego wodą, a następnie urządzenie należy docisnąć do miednicy. Kołnierz zostaje ściśnięty, a tym samym pewna ilość wody wypycha się na zewnątrz. Poluzowanie nacisku przyczynia się do powstania podciśnienia w cylindrze, a tym samym siła ssąca działa na penis. Kiedy czynność zostanie powtórzona, to ukrwienie członka będzie się poprawiać, a jego ciała jamiste zaczną się wypełniać, co przyczyni się do lepszego ukrwienia.

W porównaniu do poprzedników, pompek z serii Bathmate, te nowsze, mają o 35% większą moc, a tym samym gwarantują szybsze i skuteczniejsze rezultaty. Jest to przede wszystkim zasługa tłoka- w Hydromax7 jest on bardziej wytrzymały oraz elastyczny. Ergonomiczna wkładka uszczelniająca utrzymuje podciśnienie i jednocześnie sprawia, że cała pompka jest dużo wygodniejsza w użyciu. Podobnie jest z kwestią zaworu- w ulepszonej wersji produktu zastosowano przełącznik- tym samym problem wyciekającej wody podczas napełniania cylindra został wyeliminowany, sprawiając że gadżet jest jeszcze bardziej bezpieczny.

W celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów, zaleca się dobranie pompki do aktualnych rozmiarów. Cylinder powinien być perfekcyjnie dopasowany. W sytuacji, gdy będzie on zbyt mały lub za duży, to wówczas rezultaty ćwiczeń nie będą aż tak spektakularne. Pompka do penisa Hydromax 7 została stworzona dla rozmiaru penisa we wzwodzie (w początkowym etapie wzwodu) od 12,7 cm do 17,8 cm. Z urządzeniem zaleca się ćwiczyć przez 15 minut dziennie, w trzech sesjach trwających 5 minut. Po każdej sesji wskazany się krótki odpoczynek.

Parametry techniczne:

Pompka ma wymiary: 25 cm x 6,6 cm x 25 cm i występuje w wersjach: niebieskiej, czerwonej i przeźroczystej.

Materiałpoliwęglan
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćna penisa
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Bathmate Hydromax7 Brilliant Red pompka wodna do powiększania penisa czerwona

Bathmate Hydromax7 Brilliant Red pompka wodna do powiększania penisa czerwona

Pompka wodna do powiększania penisa

Podobne produkty