PJ La Coquine Masquerade Mask metalowa maska czarna

6400304

metalowa, czarna

2 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

230,00 zł

Masquerade mask – La Coquine. Zmysłowa maska wiązana na taśmy.

Kiedy zakładasz piękną bieliznę, raczej nie zdarza Ci się zapomnieć o szpilkach. Dopełnij swój wizerunek erotyczny zakładając pięknie wykonaną maskę. Ozdabiając twarz w ten sposób dodasz sobie tajemniczego charakteru. Możesz wcielić się w sensualną femme fatale gotową spełniać swoje fantazje i dawać Ukochanemu/nej to, czego zapragnie. La Coquine z francuskiego znaczy „kokietka”. Maska la Coquine o kształcie kociego spojrzenia udekorowana jest przy otworach na oczy rzędami połyskujących kamieni. Pojedyncze, błyszczące zdobienia rozłożone są równomiernie w wielu punktach na całej powierzchni maski. Ażurowy, filigranowy ornament o romantycznej linii dodaje lekkości, a połyskujące kamyki wykańczające brzegi sprawiają, że całość stanowi niezwykle spójną i elegancką ozdobę.

Metal nie zawiera niklu i jest na tyle plastyczny, że z łatwością możesz go delikatnie wygiąć dla dokładnego dopasowania do twarzy.

Jeśli możemy coś zasugerować… maska wygląda zniewalająco w subtelnym świetle świec. Aby Twoje oczy nie zostały zdominowane przez dekorację wzmocnij je ciemnym makijażem typu cat eye lub smoke eye.

Zwróć także uwagę na pozostałe maski:

- skromna Mademoiselle

- klasyczna Madame

- romantyczna Enchanteresse

- kokieteryjna Papillon

- uwodzicielska Duchesse

- drapieżna Vampiresse

- czarująca Reine

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

PJ La Coquine Masquerade Mask metalowa maska czarna

PJ La Coquine Masquerade Mask metalowa maska czarna

metalowa, czarna

Podobne produkty