PJ La Madame Masquerade Mask metalowa maska czarna

6400307

metalowa, czarna

2 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

168,00 zł

Masquerade mask – La Madame. Zmysłowa maska wiązana na taśmy.

Kiedy zakładasz piękną bieliznę, raczej nie zdarza Ci się zapomnieć o szpilkach. Dopełnij swój wizerunek erotyczny zakładając pięknie wykonaną maskę. Ozdabiając twarz w ten sposób dodasz sobie tajemniczego charakteru. Możesz wcielić się w sensualną femme fatale gotową spełniać swoje fantazje i dawać Ukochanemu/nej to, czego zapragnie. La Madame z francuskiego znaczy „Pani”. Maska la Madame o klasycznym kształcie kociego spojrzenia pokryta jest w całości czarnym, lekko połyskującym lakierem nadającym masce tajemniczości. Ażurowy, filigranowy ornament o dodaje lekkości, a elegancka forma o subtelnym charakterze sprawia, że całość stanowi niezwykle spójną i elegancką ozdobę.

Metal nie zawiera niklu i jest na tyle plastyczny, że z łatwością możesz go delikatnie wygiąć dla dokładnego dopasowania do twarzy.

Jeśli możemy coś zasugerować… maska wygląda zniewalająco w subtelnym świetle świec. Aby Twoje oczy nie zostały zdominowane przez dekorację wzmocnij je ciemnym makijażem typu cat eye lub smoke eye.

Zwróć także uwagę na pozostałe maski:

- skromna Mademoiselle

- klasyczna Enchanteresse

- romantyczna Coquine

- kokieteryjna Papillon

- uwodzicielska Duchesse

- drapieżna Vampiresse

- czarująca Reine

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

PJ La Madame Masquerade Mask metalowa maska czarna

PJ La Madame Masquerade Mask metalowa maska czarna

metalowa, czarna

Podobne produkty