PJ La Mademoiselle Masquerade Mask metalowa maska czarna

6400306

Masquerade Mask La Mademoiselle

2 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

168,00 zł

Masquerade mask – La Mademoiselle. Zmysłowa maska wiązana na taśmy.

Kiedy zakładasz piękną bieliznę, raczej nie zdarza Ci się zapomnieć o szpilkach. Dopełnij swój wizerunek erotyczny zakładając pięknie wykonaną maskę. Ozdabiając twarz w ten sposób dodasz sobie tajemniczego charakteru. Możesz wcielić się w sensualną femme fatale gotową spełniać swoje fantazje i dawać Ukochanemu/nej to, czego zapragnie. La Mademoiselle z francuskiego znaczy „Panienka”. Maska la Mademoiselle o klasycznym kształcie kociego spojrzenia pokryta jest w całości czarnym, lekko połyskującym lakierem nadającym masce tajemniczości. Ażurowy, filigranowy ornament o dodaje lekkości, a skromna forma o subtelnym charakterze sprawia, że całość stanowi niezwykle spójną i elegancką ozdobę.

Metal nie zawiera niklu i jest na tyle plastyczny, że z łatwością możesz go delikatnie wygiąć dla dokładnego dopasowania do twarzy.

Jeśli możemy coś zasugerować… maska wygląda zniewalająco w subtelnym świetle świec. Aby Twoje oczy nie zostały zdominowane przez dekorację wzmocnij je ciemnym makijażem typu cat eye lub smoke eye.

Zwróć także uwagę na pozostałe maski:

- skromna Madame

- klasyczna Enchanteresse

- romantyczna Coquine

- kokieteryjna Papillon

- uwodzicielska Duchesse

- drapieżna Vampiresse

- czarująca Reine

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

PJ La Mademoiselle Masquerade Mask metalowa maska czarna

PJ La Mademoiselle Masquerade Mask metalowa maska czarna

Masquerade Mask La Mademoiselle

Podobne produkty