Durex Performance Intense prezerwatywy lateksowe 10 szt.

2300101

Wysyłamy do 7 dni

34,99 zł

Durex to marka, której możesz zaufać - przewyższa standardy i daje radość z seksu!


Prezerwatywy lateksowe Durex Performance Intense posiadają specjalnie zaprojektowane prążki i wypustki, żeby sprawić Wam jeszcze więcej przyjemności. Lubrykant Performa TM z benzokainą, którym pokryte są prezerwatywy, sprawi, że z przyjemnością nieco zwolnicie tempo i będziecie chłonąć wrażenia. Takie połączenie zapewni Wam jeszcze bardziej intensywne doznania i pomoże osiągnąć wspólny orgazm.


Uwaga, jeśli jesteś alergikiem/alergiczką lubrykant, którym pokryte są prezerwatywy może powodować wysypkę, swędzenie, pieczenie lub podrażnienie. W takich przypadkach, należy przerwać stosowanie prezerwatywy, a jeśli problem nie ustępuje, to skontaktować się z lekarzem. Prezerwatywy nie powinny być stosowane w przypadku podrażnionej skóry. Przypadki, w których podczas stosowania występują problemy z oddychanie, czy sinienie warg wymagają natychmiastowej konsultacji lekarskiej.


Durex Performance Intense prezerwatywy lateksowe
 mają przyjemny zapach. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, z dala od działania promieni słonecznych. Produkt był testowany dermatologicznie i elektronicznie. Opakowanie zawiera 10 sztuk prezerwatyw.


Szerokość: 56 mm

Materiał i kolor: przezroczysty, naturalny lateks

Kształt: easy-on (wygoda i łatwość zakładania), zakończone zbiorniczkiem.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Durex Performance Intense prezerwatywy lateksowe 10 szt.

Durex Performance Intense prezerwatywy lateksowe 10 szt.

Podobne produkty