Pasante Female prezerwatywy dla kobiet 3 szt.

7500703

Wysyłamy do 7 dni

29,99 zł

Pasante Female condom 3 sztuki – prezerwatywa nielateksowa dla kobiet od Pasante.

Pasante Female condom to jedna z niewielu dostępnych w Polsce prezerwatyw dla kobiet. Jej zastosowanie jest zależne wyłącznie od kobiety, co daje jej możliwość decydowania o swoim ciele. Raz umieszczona w ciele może pozostać tam przez wiele godzin. Może by używana wielokrotnie, podczas kilku stosunków bez wyjmowania prezerwatywy z pochwy. Nie zaleca się jej ponownego umieszczenia w ciele po wyjęciu.

Pasante Female condom to dwa elastyczne krążki połączone nielateksową błoną, nieprzepuszczającą bakterii ani płynów ustrojowych. Aplikacja odbywa się przez umieszczenie jednego, zabudowanego błoną krążka w pochwie oraz pozostawieniu na zewnątrz drugiego krążka przykrywającego wargi sromowe.

Cieńsze niż standardowe prezerwatywy lateksowe i jednocześnie mocniejsze wykonane są w 100% z polimeru nitrylu. Są bezpieczne dla osób z alergią na lateks. Dzięki lepszemu przewodnictwu ciepła zwiększają stopień odczuwania ciała.

Długość: 170 mm
Średnica pierścieni: 50-70 mm
Grubość: 50 mikronów

Żadna prezerwatywa ani inny środek mechaniczny nie daje 100% gwarancji ochrony przed ciążą oraz nie zapobiega całkowicie przenoszeniu chorób drogą płciową.

PRZED UŻYCIEM PRZECZYTAJ INSTRUKCJĘ UŻYTKOWANIA.

Prezerwatywy Female condom mogą być używane ze wszystkimi rodzajami lubrykatnów, także tymi na bazie tłuszczów.

Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Pasante Female prezerwatywy dla kobiet 3 szt.

Pasante Female prezerwatywy dla kobiet 3 szt.

Podobne produkty