LELO Luna Pleasure Beads zestaw kulek gejszy

5502203

Luna Beads marki LELO
Zestaw progresywnych kulek gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla.

Wysyłamy w 24h

231,00 zł

Luna Pleasure Beads to zestaw progresywnych kulek waginalnych, dzięki którym przeniesiesz się w inny wymiar przyjemności a orgazm pochwowy przestanie istnieć tylko w sferze marzeń. Regularny trening z kulkami poprawi jakość i intensywność Twoich orgazmów, ale też zadba o zdrowie miejsc intymnych. Dzięki kulkom Twoje mięśnie dna miednicy nabiorą siły i elastyczności, co niesamowicie wzmocni Twoje seksualne doznania! I uchroni Cię przed nieprzyjemnymi kobiecymi dolegliwościami, jak nietrzymanie moczu czy wypadanie narządów rodnych w dojrzałym wieku.

                                                                                                                                                                                          

Ze względu na swoją średnicę (36 mm) progresywne kulki Luna Beads polecamy szczególnie Paniom po naturalnych porodach, a także wszystkim początkującym kobietom o typowej budowie ciała.
W zestawie znajdziemy aż cztery kulki o różnej wadze - dwie kulki różowe o wadze 28 g oraz dwie kulki niebieskie o wadze po 37 g. Zestaw zawiera też silikonową oprawkę, w której umieszczamy dowolną kombinację dwóch kulek. Początkujący zaczynają od dwóch różowych, następnie przechodzą do jednej różowej i jednej niebieskiej, by skończyć na dwóch niebieskich. W kolejnych etapach treningu można zrezygnować z silikonowej oprawki.
Same kulki wykonane są z bezpiecznego dla ciała plastiku ABS, który ma doskonałe właściwości przewodzące. Dzięki temu drgania umieszczonego wewnątrz kulek odważnika będą doskonale wyczuwalne, intensyfikując tym samym pracę mięśni Kegla. Drgania odważnika mogą też sprawić przyjemność kobietom, których mięśnie są już dość silne.

                                                                                                                                                                                       

Sięgając po kulki gejszy nie zapomnij, że tylko regularny trening przynosi efekty! Ćwicz tak często jak możesz, stopniowo zwiększając obciążenie kulek. Nie zapomnij też o higienie i nawilżeniu. By łatwiej zaaplikować kulki użyj wodnego lubrykantu marki Lelo.
Do czyszczenia zabawek rekomendujemy użycie antybakteryjnego środka do czyszczenia marki LELO. Jeśli takiego nie posiadasz, użyj letniej wody oraz dobrej jakości mydła antybakteryjnego (lub płynu do higieny intymnej). Pamiętaj, by dokładnie umyć zabawkę przed i po każdym użyciu.

 

 

Parametry techniczne:

średnica: 36mm

waga: 2 x 28g (różowe); 2 x 37g (niebieskie)

 

Dostępna jest także wersja mini – dla kobiet, które nie rodziły drogą naturalną.
Polecamy także Luna Smart Bead - jajeczko wibrujące, które łączy w sobie zalety wibratora i kulek gejszy, będąc Twoim trenerem personalnym w ćwiczeniach mięśni Kegla.

 
MateriałABS
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO Luna Pleasure Beads zestaw kulek gejszy

LELO Luna Pleasure Beads zestaw kulek gejszy

Luna Beads marki LELO
Zestaw progresywnych kulek gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla.

Podobne produkty