FSoG Beyond Aroused Kegel Ball Set zestaw kulek gejszy

0204900

Zestaw kulek gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla z oficjalnej kolekcji Fifty Shades of Grey.

Wysyłamy w 24h

162,00 zł

Beyond Aroused to silikonowe kulki gejszy pochodzące z oficjalnej kolekcji Fifty Shades of Grey, tworzonej w całości we współpracy z E.L. James, autorką bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Kulki te posłużą wam do ćwiczenia dna miednicy. Dzięki tym ćwiczeniom zapobiegniecie problemom z nietrzymaniem moczu a Wasze orgazmy będą silniejsze. Odczujecie to zarówno Wy, jak i Wasi partnerzy. Beyond Aroused to kulki progresywne – oznacza to, że w opakowaniu znajdziecie cztery wymienne kulki o różnych masach. Zacznijcie od tej najlżejszej, by z czasem przejść stopniowo do tych cięższych. Pamiętajcie tylko by nie przeciążyć mięśni. Czas treningu osób początkujących powinien wynosić nie więcej niż kilkanaście minut. Zaaplikujcie kulki do pochwy i zacznijcie trening. Niezwykle istotny jest ruch podczas treningu, gdyż tylko wtedy mięśnie pracują. Ćwiczcie codziennie by szybko zobaczyć efekty!

Beyond Aroused zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak silikon klasy medycznej. Jest to tworzywo hipoalergiczne, gładkie, bezpieczne dla ciała. By aplikacja była przyjemniejsza zalecane jest użycie lubrykantu. Jedynymi rekomendowanymi preparatami lubrykacyjnymi są środki na bazie wody, takie jak Ready for Anything. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

Po skończonym treningu pamiętajcie o prawidłowej dezynfekcji. W tym celu użyjcie preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli takich nie posiadacie, możecie także użyć ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Do kulek dołączone jest satynowe etui, które pozwala na dyskretny transport i eleganckie przechowywanie.

 

Parametry techniczne:
długość: 14 cm
długość użytkowa: 8,9 cm
obwód: 9,5 cm
materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów i lateksu

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

FSoG Beyond Aroused Kegel Ball Set zestaw kulek gejszy

FSoG Beyond Aroused Kegel Ball Set zestaw kulek gejszy

Zestaw kulek gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla z oficjalnej kolekcji Fifty Shades of Grey.

Podobne produkty