* B Swish Bfit Classic kulki gejszy lazurowe

Kulki gejszy B Swish.

Wysyłamy do 7 dni

Czy dbasz odpowiednio o swoje mięśnie Kegla?
Wiesz, że to te partie mięśni, które podtrzymują narządy rodne? Z wiekiem mogą zacząć wiotczeć, co może powodować problemy z nietrzymaniem moczu czy nawet wypadanie pochwy lub odbytnicy. Warto więc dbać o to, by mięśnie Kegla były w dobrej kondycji.
Pomogą Ci w tym kulki waginalne Bfit Classic od marki B Swish.

 

B Swish Bfit Classic to kulki progresywne. W zestawie znajdziesz:
- dwie kulki o wadze 24 g każda
- dwie silikonowe powłoczki – jedną pojedynczą i drugą podwójną.

 
Osoby początkujące powinny w pierwszej kolejności sięgnąć po kulkę pojedynczą. Przed użyciem kuleczkę należy umieścić na oprawce i dopiero wtedy włożyć ją do pochwy. Dzięki sznurkowi, którym zakończona jest oprawka, będziesz mogła łatwo wysunąć kulkę z ciała.
Kulka podwójna jest już przeznaczona dla bardziej wytrenowanych Pań, które mogą sobie pozwolić na trening z większym ciężarem.

 

Wewnątrz każdej kulki znajduje się odważnik, co sprawia, że kuleczki, za każdym naszym ruchem wprawiane są w lekkie drgania, a to z kolei powoduje, że mięśnie dna miednicy same zaczynają pracować. Nie musimy więc kontrolować napinania i rozluźniania mięśni, chyba, że chcemy urozmaicić trening i sprawić, by był efektywniejszy. Panie, które mają mięśnie Kegla w dobrej kondycji mogą nawet czerpać przyjemność z delikatnych drgań kuleczek.

 

Kulki B Swish Bfit Classic mogą też być ciekawym urozmaiceniem wspólnych igraszek. Nasza propozycja? Wsuń kulki do pochwy podczas, gdy partner pieści Cię oralnie językiem. Poruszaj rytmicznie miednicą w górę i w dół. Oczywiście tak, by wygodnie było Twojemu partnerowi. Zapewniamy, że efekt może Cię bardzo pozytywnie zaskoczyć!

 

Bfit wykonane są z silikonu. Przed każdą aplikacją kulki należy umyć i zwilżyć kroplą lubrykantu na bazie wody, by ułatwić ich aplikację. Trening osoby początkującej powinien trwać ok. 15 minut. Osoby bardziej zaawansowane mogą sobie pozwolić na godzinę lub dwie. Można je nawet zabrać ze sobą (lub w sobie) na fitness.

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* B Swish Bfit Classic kulki gejszy lazurowe

* B Swish Bfit Classic kulki gejszy lazurowe

Kulki gejszy B Swish.

Podobne produkty